01.07.2022, Cuma
20 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. SARAYKÖY
  8. /
  9. Sarayköy Belediyesi’nden LGS ve YKS öğrencileri...

Sarayköy Belediyesi’nden LGS ve YKS öğrencileri için titiz çalışma

Haber Merkezi - 25 Eylül 2020 Cuma - 13:16 Sarayköy Belediyesi’nden LGS ve YKS öğrencileri için titiz çalışma

Coronavirüs sebebiyle uzaktan eğitim alan öğrencilere bir destek de Sarayköy Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi’nden geldi. Sosyal Etkinlik Merkezi, LGS ve YKS’ye hazırlanan öğrenciler için kapılarını açtı.

A- A+

Sarayköylü gençlerin etüt merkezi haline gelen Sarayköy Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi, yeni tip coronavirüs (COVID-19) salgını sebebiyle okullarına gidemeyen öğrencilere destek olmak için kapılarını açtı.  Sosyal Etkinlik Merkezinde tüm önlemler alınarak  hazırlanan sınıflardan, Liselere Geçiş Sınavı (LGS) ve Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) hazırlanan öğrenciler yararlanıyor.

Haberin DevamıReklam

Öğrencileri ilk ders günü ziyaret eden Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “Sarayköyümüzde kültürel, sosyal ve bilim adına birçok projeyi hayata geçirdik. Vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştıracak hizmetlerimiz de oldu. Projelerimiz arasında değerlendirme yapmak gerekirse benim için ilk sırada yer alan projemiz eğitim hizmetlerimizdir. Çünkü ilçemizin, şehrimizin ve ülkemizin geleceği bugünün gençleridir. Gençlerimizin eğitim alarak çıktıkları hayat yolunda sorgulayıcı, araştırmacı ve yenilikçi olmaları ülkemizin başarısını üstlere çıkartacaktır. Gençlerimizin eğitim hayatlarına destek olmak bizleri gururlandırıyor. Gençlerimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.