27.06.2022, Pazartesi
18 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. SARAYKÖY
  8. /
  9. Sarayköy Belediyesi’nden 8 bin çocuğu sevindiren...

Sarayköy Belediyesi’nden 8 bin çocuğu sevindiren hediye

Haber Merkezi - 22 Nisan 2017 Cumartesi - 14:24 Sarayköy Belediyesi’nden 8 bin çocuğu sevindiren hediye

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla ilçedeki 8 bin çocuğa lunapark bileti hediye etti.

A- A+

Çocukların bayramda doyasıya eğlenmelerini isteyen Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, onları mutlu edecek ve doyasıya eğlenmelerini sağlayacak bir hediye sundu. Özbaş’ın girişimiyle ilçedeki 8 bin çocuğa lunapark bileti ulaştırıldı.

İlçedeki anasınıfı, ilkokul ve ortaokullara zabıta ekipleri tarafından dağıtılan lunapark biletlerini alan çocuklar, Sarayköy’ün Turan Mahallesi’ne kurulan lunaparkta gönüllerince eğlendi.

Haberin DevamıReklam

Çocukların eğlenmeleri için programlar düzenlemeyi sürdüreceklerini ifade eden Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çocuklarımızın bayramı… Bugün onların daha çok eğlenmesini istiyoruz. Çocuklarımızın en çok mutlu oldukları yerin lunapark olduğunu düşündük ve onlara oyun gruplarında eğlenmeleri için lunapark biletleri hediye ettik” dedi.

Eğlencenin lunapark ile sınırlı olmadığını belirten Özbaş, “Pazar günü belediyemiz tarafından ilçe stadyumumuzda Çocuk Şenliği düzenlenecek. Binlerce çocuğumuzun katılacağı bu şenlikte, çocuklarımızın doyasıya eğlenecek” diye konuştu.