Sarayköy Belediyesi Tiyatro Kulübü sezonu açtı – D20Haber
19.07.2024, Cuma
27 °C / 40 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. SARAYKÖY
  8. /
  9. Sarayköy Belediyesi Tiyatro Kulübü sezonu açtı

Sarayköy Belediyesi Tiyatro Kulübü sezonu açtı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 16 Ekim 2023 Pazartesi - 11:09Güncelleme: 16 Ekim 2023 Pazartesi - 11:09
Sarayköy Belediyesi Tiyatro Kulübü sezonu açtı

Sarayköy Belediyesi Tiyatro Kulübü, “Ah Bu Ben-Trafik Kuralları” adlı oyun ile yeni sezonu açtı. Trafik kurallarını sanat diliyle anlatan oyun ilgiyle izlendi.

Sarayköy Belediyesi Tiyatro Kulübü, yeni sezon için “perde” dedi. Tiyatro eğitmeni Hakkı Karaca’nın kaleme aldığı “Ah Bu Ben-Trafik Kuralları” isimli tiyatro çocuk oyunu trafik kuralları ile hem bilgilendirmede bulundu hem güldürdü.

Trafik kurallarını çocuklara sanat yönüyle aktarıldığı tiyatro oyununun müzikal kısımlarında çocuklar ve aileleri danslarıyla oyunculara eşlik ederek, keyifli zaman geçirdi.

Haberin DevamıReklam
Oyun sonunda konuşma yapan Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “Öncelikle Tiyatro kulübümüzün kıymetli oyuncuları olan ilçemizin gençlerine çok teşekkür etmek istiyorum. Onların tiyatroya olan ilgileri ve disiplinli çalışmalarıyla Kültür Merkezimizin tiyatro sahnesi hiç boş kalmadı. Hakkı Karaca hocamızın eğitmenliğinde devam eden tiyatro kursumuz her yıl deneyimlerinin üzerine yenilerini ekleyerek dikkat çeken bir topluluk olmayı başardı. Başarılı sahne performanslarının yanında aldıkları ödülleriyle de bizleri gururlandırmaya devam ediyorlar. Bizler yerel yönetimler olarak eğitime, sanata, kültüre ve spora destek vermeye devam edeceğiz. Gençlerimizin içerisindeki cevherlerin çıkması için elimizden geleni yapacağız” dedi.