Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’tan esnaf ziyaretleri – D20Haber
19.06.2024, Çarşamba
24 °C / 41 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. SARAYKÖY
  8. /
  9. Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’tan...

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’tan esnaf ziyaretleri

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 9 Ağustos 2023 Çarşamba - 14:38Güncelleme: 9 Ağustos 2023 Çarşamba - 14:38
Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’tan esnaf ziyaretleri

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, onların isteklerini ve önerilerini dinlemeye devam ediyor.

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, hizmet binasına gelip kendisi ile görüşmek isteyen ilçe halkına kapısını açık tutarken, yaptığı ziyaretlerle de istekleri dinliyor, problem ve çözüme ilişkin önerileri alıyor.

Haberin DevamıReklam
Cep telefonu numarasını da ilçe halkıyla paylaşan Özbaş, ziyaretler kapsamında bu kez Zafer Caddesi’ndeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Tek tek iş yerlerine giren Özbaş, esnafla ve içeride bulunanlar ile sohbet etti.

Esnafın ilçe ekonomisinin bel kemiği olduğunu vurgulayan Özbaş, “İlçemize hizmetkâr olmak için bizleri seçen kıymetli hemşehrilerimizle her gün bir arada olmaya çalışıyoruz. Kimi zaman biz onları belediyemizde ağırlıyoruz, kimi zaman da bizler onları ziyaret ederek misafir oluyoruz. Bizlere gönüllerini açan kıymetli hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum. Günden güne projelerimizle güzelliğine güzellik katan ilçemize esnaflarımız ve vatandaşlarımız ile yaptığımız istişarelerle daha güzel çalışmalar ve hizmetler ekliyoruz. Bizler bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada esnaflarımızın ve hemşehrilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.