Özbaş’ın Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı – D20Haber
20.04.2024, Cumartesi
13 °C / 18 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. SARAYKÖY
  8. /
  9. Özbaş’ın Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı

Özbaş’ın Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 3 Mart 2024 Pazar - 10:10Güncelleme: 3 Mart 2024 Pazar - 10:10
Özbaş’ın Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı

Sarayköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Ahmet Necati Özbaş’ın Seçim Koordinasyon Merkezi, mitinge dönüşen bir törenle açıldı. İlçe halkına seslenen Özbaş, “Kapısı açık, telefonu açık, yüreği zaten sizin bir belediye başkanı olmaya devam edeceğim” dedi.

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ın seçim çalışmalarını yürüteceği Seçim Koordinasyon Merkezi , yoğun bir katılımın olduğu törenle açıldı. Özbaş ve eşi Esin Özbaş’ın misafirlerle tek tek ilgilendiği açılış törenine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Sait Dikici ve çok sayıda vatandaş katıldı.

NEREDEN NEREYE GELDİK?

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende konuşan Sarayköy Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Necati Özbaş, Sarayköy’de 10 yılda önemli adımlar atıldığını ve iddialı projeler ile ilçenin çok değiştiğini belirterek, şöyle devam etti:

“10 yıldan beri sizin hizmetkarınız olduk. Hiç durmadık, bir gün bile arkamıza bakmadık. Sizin için çalıştık. Hamdolsun bugünlere geldik. 10 yıl önce vatandaşlarımız bizlerden düzgün bir altyapı ve çeşmelerinden su akmasını istemişti. Çok şükür o sorunları Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’ın desteğiyle yaptığımız altyapı çalışmaları ile sona erdirdik. Şimdi en ücra mahallelerimize kadar bırakın alt yapıyı, doğal gazımız bile geldi. Nerden nerelere geldik.

“SARAYKÖY ÇAĞ ATLADI”

Bu şehrin her sokağında, her caddesinde, her taşın altında bir imzamız ve eserimiz var. Hep birlikte, sizlerin desteğiyle bugünlerin inşa ettik. 10 yıl önce çevredeki ilçelerimize, şehirlerimize giden hizmetleri bizler konuşurduk. 10 yıl sonra geldiğimiz bugünlerde aldığımız hizmetlerle, yaptığımız tesislerle artık diğer ilçeler Sarayköy’ü konuşur oldu. Sarayköy çağ atladı, hizmet destanları yazdı. İlçemize hak ettiği güzellikleri kavuştururken başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız Nihat Zeybekci, milletvekillerimiz, il başkanlarımız ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan ile hep beraber yekvücut olduk.

“HİZMETLERİMİZ ARTACAK”

Merkezimizde ne varsa köylerimizde de o olacak düsturuyla hareket ettik. Devletimizin bütün imkânlarını Sarayköy’e getirdik. Doğal gaz ve TOKİ konutlarımız devletimizin gücüyle desteğiyle yaptığımız işlerdir. Önümüzdeki dönemde aynı desteği arkamızda hissederek kalan işlerimizi tamamlayacağız. Önümüzdeki 5 yıl hizmetlerimiz artarak devam edecek.

DOĞAL GAZ, 3. ETAP TOKİ VE BÜYÜK PROJELERİ

Yaptığımız çalışmalarımız, tesislerimizin yanında 3. etap TOKİ çalışmalarımız da önümüzdeki dönem başlayacak. Sosyal konut bekleyen vatandaşlarımız 3. etap TOKİ’lere kavuşacak. 10 yıl önce içme suyumuz yokken şimdi köylerimiz doğal gaz bekliyor. Merkezimizde tamamlanma oranı yüzde 95’lere ilerledi. Önümüzdeki dönem köylerden ve beldelerden dönüşen mahallelerimize doğal gazı götüreceğiz. Bu konforu Sarayköy’de 32 bin vatandaşımızın hepsi yaşayacak. Yaşlı Bakım Merkezi ve Engelsiz Yaşam Merkezi yapacağız. Düğün salonları ve iş merkezi projemiz hazır. Esnaflarımız için yeni iş yerleri yapacağız.

“ÇİFTÇİLERİ DESTELEMEYE DEVAM EDECEK”

Çiftçilerimizin her zaman yanında olduk. Çiftçilerimizin DSİ ile olan koordinasyonunu, sulama birliği ile olan çalışmalarını yakından takip ettik. İnşallah bundan sonra da bu kardeşiniz, büyüklerimiz ile beraber çiftçilerimizin yanında her zaman olmaya devam edecek. Şimdiye kadar Osman Başkanımızın desteğiyle çiftçilerimize, üreticilerimize ve besicilerimize çok destekler verildi. Önümüzdeki dönemde bu destekler artarak devam edecek.

“YÜREĞİMİ, GÖNLÜMÜ SİZLERLE PAYLAŞMAYA DEVAM EDECEĞİM”

Biz, Sarayköy’de işin, aşın, ekmeğin yanında olduk. Kapısı açık, telefonu açık, yüreği zaten sizin, hep size aşık bir belediye başkanı olmaya çalıştım. Bundan sonrada aynı aşkla çalışmaya, yüreğimi, gönlümü sizlerle paylaşmaya devam edeceğim, inşallah. Bu gönül köprümüz hep devam edecek. Benim siyasi görüşüm, siyasetim eser ve hizmet odaklı bir siyaset. Gönül köprüleri kurmaya odaklı bir siyaset. Hazırız, kararlıyız, yeniden Sarayköy kazanacak. Hizmet destanları yazmaya devam edeceğiz. Yarınımız bugünden daha aydınlık olsun. Yolumuz açık olsun.”

GÜNGÖR: SARAYKÖY EN İYİ HİZMETİ SON 10 YILDA ALMIŞTIR

Sarayköy’ün hak ettiği hizmetlere kavuştuğuna ve hizmetlerin yapılmaya devam edeceğini belirten AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, “Sarayköy ilçemize bugüne kadar yapılacak en iyi hizmeti kim yapıyor’ derseniz ‘Ahmet Necati Özbaş’ yapıyor derim. Onun yanında Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Büyükşehir Belediye Başkanı Adayımız Osman Zolan yapar. Sarayköy’e en güzel şekilde hizmet edecek iki kişi varsa birisi Ahmet Necati Özbaş’tır. Diğeri de Osman Zolan’dır. İnşallah 31 Mart akşamı ikisinin de zaferini kutlayacağız” dedi.

ZOLAN: SARAYKÖYÜMÜZE HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan da, Ahmet Necati Özbaş’ın tüm Sarayköylülerin belediye başkanı olduğunu vurgulayarak, şunları söyledi:

“Çıkmış olduğumuz bu yolda bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadınız. İnşallah bundan sonrada el ele gönül gönüle birçok güzellikler yaparak yolumuza devam edeceğiz. Göreve geldiğimiz günden bugüne Ahmet Necati Özbaş Başkanımızla el ele verdik. Sarayköy’e ne yapabiliriz. Sarayköy’ün sorunlarını nasıl çözebiliriz. Talepleri nasıl karşılayabiliriz diye gece-gündüz çalıştık. Ahmet Necati Özbaş Başkanımız sadece kendisine oy verenlerin değil, sadece AK Parti’nin değil, herkesin Başkanı oldu. Herkesin derdine koştu. Bunun en yakın şahidi de benim. Ben her zaman Ahmet Başkanımızın çalışmalarını destekleyen ve gerçekten güzelliklerle yürüyüşünü imrenen bir noktada ve takdir eden pozisyondayım. Allah’ım yolunu açık etsin. Sarayköy’ü değiştiren, geliştiren birçok hizmeti hayata geçirdik. Sizler bize yetki vermeseydiniz çivi çakma şansımız yoktu. Biz sizlerin güvenine layık olmak, başınızı öne eğdirmemek için gece-gündüz çalıştık. Hizmetlerimiz bitmedi yapacak şok işimiz var. Ahmet Necati Özbaş örnek bir Başkan ve onunla el ele verip Sarayköyümüze hizmet etmeye devam edeceğiz.”

ÖZKAN: BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAPILACAKSA AHMET NECATİ ÖZBAŞ GİBİ YAPILIR

Ahmet Necati Özbaş’ın çalışmalarından övgüyle bahseden AK Parti Milletvekili Cahit Özkan, “Memleketimizin bütün güzelliklerini Sarayköyümüzde, Denizlimizde yaşatmak için yeniden yollara düştük. Bugün ne geçmişin karanlıklarına ağıtlar yakacağız, ne de dünkü başarılarımıza destanlar yazacağız. Gün yeni bir gündür. Kadınlarımız için, gençlerimiz için, aydınlık geleceğimiz için yeniden yollara düşme vaktidir. Ahmet Necati Özbaş başkanımız atom karıncamız. Sarayköyümüzün kadınıyla, erkeğiyle, yaşlısıyla, genciyle, her birisiyle kalpten kalbe, gönülden gönüle köprüler kuran başkanımız yeniden sizlere hizmet için yollara düştü. Bir yerde Belediye Başkanlığı yapılacaksa tek geçerim, Ahmet Necati Özbaş gibi yapılır. Ahmet Necati Özbaş, imkansızın peşine düşer ve olması için çabalar. Ki yapar. Gece gündüz koşar. Vatandaşın sorununu çözmek için çalışır. Onun hayal gücü çok büyük. Biz de peşine düşer dayanışma içinde onun sorularını ve taleplerini çözeriz. Sarayköy Belediye Başkanı her zaman hizmette, ankette, sahada, masada, yolda, parkta, projelerde bir numaradır. Eminim Ahmet Necati Özbaş ile 2024-2029 dönemi Sarayköy için bambaşka bir yıl olacak” diye konuştu.

ZEYBEKCİ: AYİNESİ İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci de, “Ahmet Başkanımız, bugüne kadar ne zaman geldiyse her daim istediğini almasını bilmiştir. Bizde Sarayköy’ün ihtiyacı olduğuna inandığımız her konuda gerek üniversitenin bu hale gelmesinde gerek altyapı ve üstyapıda, TOKİ’yle her daim isteklerine destek vermişizdir. Akıllının ihtişamı nezakettir, zarafettir. Akıllı adam nazik olur, zarif olur. Ahmet Başkanımız hem naziktir hem zariftir. Demek ki Ahmet Başkanımız akıllıdır. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Bugüne kadar yaptıklarına bakmak lazım. Bundan sonrada hizmet destanları yazılmaya devam edecek. Oyunuzu ideolojilere değil kendinize verin. Sarayköy’ün, çocuklarınızın geleceğine verin. Maceraya değil, hizmete verin” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı yapıldı.