04.10.2022, Salı
16 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. SARAYKÖY
  8. /
  9. Özbaş, yaz spor okullarını ziyaret etti

Özbaş, yaz spor okullarını ziyaret etti

Haber Merkezi - 10 Ağustos 2022 Çarşamba - 17:59 Özbaş, yaz spor okullarını ziyaret etti

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, ilçede açılan yaz spor okullarına devam eden öğrencileri ziyaret etti.

A- A+

Sarayköy Belediyesi, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve İlçe Halk Eğitim Merkezi iş birliğiyle açılan yaz spor okullarında, profesyonel antrenörler eğitmenliğinde futbol, basketbol, pilates, voleybol, karate, yüzme, badminton, jimnastik, mana tenisi, güreş, tenis, atletizm, step aerobik branşlarında eğitimleri veriliyor.

Haberin DevamıReklam

İki etap halinde düzenlenen ve ilkinde sona yaklaşılan yaz spor okullarında öğrencileri ziyaret eden Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, voleybol kursundaki maçta kısa süre oynadı. Ardından tenis ve yüzme kurslarına katılan çocuklarla bir araya gelip sohbet etti.

Spora desteklerinin devam edeceğini söyleyen Özbaş, “Belediyemiz, İlçe Halk Eğitim Merkezimiz, İlçe Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz ile birlikte açmış olduğumuz yaz spor okullarında fençlerimiz 13 farklı branşta spor eğitimlerine katılıyor. Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak tutabilmenin yolu onları spora, sanata yönlendirmek olduğunun farkındayız. Gençlerimiz boş zamanlarını spor ile değerlendirerek hem takım olabilme ruhunu öğreniyor hem de fiziksel gelişimlerine olumlu katkılar sağlıyor. Bunların yanında yeteneklerini keşfederek geleceğin sporcusu olma yolunda ilk adımlarını atıyorlar. Bizler gençlerimizin yanında olmaya, spora destek vermeye devam edeceğiz” dedi.