Özbaş, üniversite eğitimi için gelen öğrencilerle buluştu – D20Haber
11.12.2023, Pazartesi
8 °C / 15 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. SARAYKÖY
  8. /
  9. Özbaş, üniversite eğitimi için gelen öğrencilerle...

Özbaş, üniversite eğitimi için gelen öğrencilerle buluştu

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 4 Ekim 2023 Çarşamba - 15:32Güncelleme: 4 Ekim 2023 Çarşamba - 15:37
Özbaş, üniversite eğitimi için gelen öğrencilerle buluştu

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, üniversite eğitimi için ilçedeki meslek yüksekokulunu tercih eden öğrencilerle bir araya gelerek soruları yanıtladı.

Sarayköy Belediyesi tarafından, Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Sarayköy Meslek Yüksekokulu’nu tercih ederek eğitimlerine başlayan öğrenciler için yemek düzenlendi.

PAÜ Sarayköy Meslek Yüksekokulu Fizyoterapi, Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi Programlarını tercih ederek ilçeye eğitim almaya gelen öğrenciler için yemek organize edildi.

Meslek Yüksekokulu’nun kendi kampüsünde verilen tanışma yemeğine katılan Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, öğrencilerle tanışarak soruları yanıtladı.

İlçenin tarihini, kültürünü ve doğal zenginliklerini anlatan Özbaş, şöyle konuştu:

Haberin DevamıReklam
“İhtiyaçlarınızı karşılamak, yanınızda olmak, sizin burada hayatınızı daha da iyileştirmek, daha konforlu hale getirmek, zorlukları aşmak adına her zaman bir abiniz, büyüğünüz olarak yanınızda olacağımı belirtmek isterim. Önümüzdeki yıl bir seçim var. İster Belediye Başkanı olayım, isterse olmayayım. Her zaman sizlerin yanında olmak için gayret sarf edeceğim. Çünkü bu eserleri, bu binaları, bu tesisleri, sizlerin geleceği için memleketimize, milletimize hayırlı nesiller yetiştirip, ülkemizi çok daha ilerlere gitsin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi muasır medeniyetler seviyesine ulaşsın diye yaptık. Daha çok çalışarak bunların arkasını devam ettireceğiz. Farklı illerden memleketimizi tercih edip geldiniz. Sizler bize emanetsiniz. Her birinize şahsi telefon numaramın bulunduğu kartvizitimi dağıtacağım. Ne zaman bir ihtiyacınız olursa arayabilirsiniz.”