Özbaş: Hizmeti nakış gibi işledik – D20Haber
14.04.2024, Pazar
13 °C / 29 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. SARAYKÖY
  8. /
  9. Özbaş: Hizmeti nakış gibi işledik

Özbaş: Hizmeti nakış gibi işledik

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 25 Mart 2024 Pazartesi - 12:11Güncelleme: 25 Mart 2024 Pazartesi - 12:11
Özbaş: Hizmeti nakış gibi işledik

Sarayköy Belediye Başkanı ve AK Parti Adayı Ahmet Necati Özbaş, son 10 yılda hizmeti nakış gibi işleyip ilçenin çehresini değiştirdiklerini söyledi.

31 Mart yerel seçimleri için son viraja girilirken, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor.

 

Ziyaretleri ve vatandaşlarla diyologlarında kendisine olan desteği birebir gördüğünü ifade eden Özbaş, Sarayköy’e pranga olan sorunları birer birer çözüme kavuşturduklarını, getirilen hizmetlerin de halkın takdirini karşıladığını belirtti.

Şimdi üçüncü döneme ilişkin hizmet ve projelerini ortaya koyduklarını kaydeden Özbaş, yapılanların gören Sarayköy halkının yeni dönemde de hizmetlerin kesintisiz süreceğine inandığını, bunu da ziyaretlerindeki teveccühle gördüğünü söyledi.

Bunun güzel bir örneğini Sığma Mahallesi'ndeki coşkuda gördüğünü belirten Başkan Özbaş, "Son 10 yılda Sarayköy'de yaşamı kolaylaştıran hizmetleri nakış gibi işledik. Her mahalle ziyaretlerimizde bizleri büyük bir heyecan ve mutlulukla karşılayan vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Hizmet çıtamızı yükselttik. İlçemize yaptıklarımızın üzerine yenilerini koyarak gelecek dönem projelerimizi hazırladık. 'Gelişen ve değişen Sarayköy' anlayışımıza devam edeceğiz. Gelecek neslimize daha yaşanabilir bir Sarayköy bırakmak için ilk günkü heyecanımız ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Görüyoruz ki vatandaşlarımız bize güveniyor. Biz de bu güvenlerini en iyi şekilde taşıyacağız" dedi.