Özbaş, 36 yıl önce mezun olduğu liseye giderek öğrencilere karne dağıttı – D20Haber
21.02.2024, Çarşamba
7 °C / 16 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. SARAYKÖY
  8. /
  9. Özbaş, 36 yıl önce mezun olduğu...

Özbaş, 36 yıl önce mezun olduğu liseye giderek öğrencilere karne dağıttı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 19 Ocak 2024 Cuma - 13:55Güncelleme: 19 Ocak 2024 Cuma - 13:55
Özbaş, 36 yıl önce mezun olduğu liseye giderek öğrencilere karne dağıttı

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, 36 yıl önce mezun olduğu Menderes Anadolu Lisesi’ne giderek son sınıf öğrencilerine karnelerini dağıttı.

Sarayköy’de 2023-2024 eğitim öğretim yılının ilk yarısının son günü karne alacak olan öğrencilerin heyecanına Sarayköy Kaymakamı Celalettin Cantürk, Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Akhan ortak oldu.

1988 yılında mezun olduğu Menderes Anadolu Lisesi’ne giden Özbaş, dil bölümünde eğitim alan öğrencilere karnelerini dağıttı, öğrencilerle bir süre yabancı dil konuşarak diyalog kurdu.

Haberin DevamıReklam
36 yıl önce lise yıllarını tamamladığı okulda anılarını her zaman yaşadığını belirten Özbaş, “Mezun olduğum okula her geldiğimde anılarımı yaşıyor, mutluluk duyuyorum. Sizlerin eğitim aldığı bu sıralarda zamanında bende eğitim almıştım. Sizleri bu sıralarda görmek beni ayrıca mutlu ediyor. Son sınıfsınız zor ve yorucu bir dönemden geçiyorsunuz. Ancak hepinizin başaracağına gönülden inanıyorum. Her zaman sizlerin yanında olduğumuzu unutmayın. İyi tatiller diliyorum” dedi.

Tüm öğrencilere iyi tatiller dileyen Kaymakam Cantürk, “Yaşamınızın en güzel yıllarındasınız. Eğitim yıllarınızı dolu dolu, öğrenerek, araştırarak geçirmenizi tavsiye ediyorum. Lise son sınıfsınız ve hepiniz hayallerinizdeki mesleğe bir adım daha yaklaşacaksınız, inşallah. Çok çalışacağınız bir yıl olacak. Ancak sabredin, bunun sonu güzel olacak. Hepinize başarılar diliyorum” diye konuştu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Akhan ise, “ Bu zamana kadar anasınıfı, ilk ve ortaokulları ziyaret ederek karne dağıtımlarına katılmıştık. Bu kez liselerimizi ziyaret etmek istedik. Düşüncemiz biraz da olsa motivasyon sağlamaktı. Tüm öğrencilerimize öncelikle başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.