29.07.2021, Perşembe
25 °C / 40 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. SARAYKÖY
  8. /
  9. Özbaş, 1 Mayıs’ı personeliyle birlikte kutladı

Özbaş, 1 Mayıs’ı personeliyle birlikte kutladı

Haber Merkezi - 2 Mayıs 2018 Çarşamba - 13:30 Özbaş, 1 Mayıs’ı personeliyle birlikte kutladı

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, 1 Mayıs Emek ve Dayanış Günü’nde belediye personeliyle yemekte bir araya geldi.

A- A+

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, 1 Mayıs Emek ve Dayanış Günü dolayısıyla belediye personeline Çok Amaçlı Belediye Salonu’nda yemek verdi. Yemeğe, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ın eşi Esin Özbaş, Başkan Yardımcısı Mestan Özkan, AK Parti Meclis Üyesi Engin Gültekin ve belediye personeli katıldı.

Yemekte konuşan Özbaş, “Göreve başladığımız günden bu yana sizinle birlikte ilçemizi var olduğu güzelliğini daha da artırarak hizmetlerimize devam ediyoruz. Gece gündüz mesai gözetmeksizin sizinle birlikte memleketimizi nakış nakış işliyoruz. Vatandaşlarımızın her anında yanında olduğumuz projelerimizi hayata geçirdik. Sizinle birlikte vatandaşlarımızın bize ihtiyaç duyduğu her yerde onlara ulaşıyoruz hayır dualarını alıyoruz. Biz bir ekip olmak dışında aslında bir aileyiz. Gelişen ve marka olan bir Sarayköy için bizimle birlikte gece gündüz ter döken tüm arkadaşlarımdan Allah razı olsun diyor, tüm işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanış Günü’nü kutluyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Özbaş, belediye personeliyle karşılıklı oynadı. Gece toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.