İftar programına konuşan Özbaş: Memleketimiz için güzel hayallerimiz var – D20Haber
20.04.2024, Cumartesi
13 °C / 18 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. SARAYKÖY
  8. /
  9. İftar programına konuşan Özbaş: Memleketimiz için...

İftar programına konuşan Özbaş: Memleketimiz için güzel hayallerimiz var

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 29 Mart 2024 Cuma - 12:30Güncelleme: 29 Mart 2024 Cuma - 12:30
İftar programına konuşan Özbaş: Memleketimiz için güzel hayallerimiz var

Sayköy Belediyesinin düzenlediği iftar programına katılan Ahmet Necati Özbaş, “Memleketimiz için güzel hayallerimiz var” dedi.

Sarayköy Belediyesinin geleneksel iftar sofrası her gün ilçenin farklı mahallelerinde kurulmaya devam ediyor. Son olarak ilçe merkezinde gerçekleştirilen iftar yemeği Sarayköy Belediyesi Kapalı Pazar Yeri’nde düzenlendi.

İftar yemeği öncesinde Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş ve eşi Esin Özbaş vatandaşları tek tek karşıladı, ramazan aylarını tebrik etti. Ezanın okunmasıyla birlikte aynı iftar sofrasında vantadaşlar dua ederek orucunu açtı.

İftarın ardından konuşma yapan Özbaş, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Özbaş, konuşmasında şunları söyledi:

“Ramazan ayında tekrar aynı sofralarda buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Allah birliğimizi, beraberliğimizi daim etsin. 10 yıldan bu yana hep birlikte ilçemizi, hizmetlerle parmakla gösterilen bir yer haline getirdik. Çok geliştik ve büyüdük. Ancak hayallerimiz daha bitmedi. Her gün, her yıl hizmetlerimizi geliştirdiğimiz gibi hayallerimizi de büyütüyoruz. Memleketimiz için güzel hayallerimiz var. İnşallah hep birlikte en güzel hizmetleri ilçemize kazandırmaya devam edeceğiz. Şimdiden Ramazan Bayramınızı kutluyorum. Ramazan’ın bereketi hepimize rahmet ve huzur versin.”