Sarayköy’de Zakkum konseri – D20Haber
19.07.2024, Cuma
27 °C / 41 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. SARAYKÖY
  8. /
  9. Sarayköy’de Zakkum konseri

Sarayköy’de Zakkum konseri

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 26 Ağustos 2023 Cumartesi - 08:44Güncelleme: 27 Ağustos 2023 Pazar - 10:02
Sarayköy’de Zakkum konseri

Sarayköy Belediyesi tarafından düzenlenen 15. Tarım ve Kültür Festivali’nin 3. gününde pop-rock müziğinin sevilen gruplarından Zakkum sahne aldı. Sevenleriyle buluşan Zakkum, konserde sevenlerine müzik dolu ve keyifli bir gece yaşattı.

Bu yıl 15. kez düzenlenen ve çeşitli etkinlikler gerçekleştirilen Sarayköy Tarım ve Kültür Festivali’nin 3. gününde sahne müzik dünyasının sevilen gruplarından Zakkum’un oldu.

Konserin düzenlendiği Tuhafiye Alanı’nı dolduran vatandaşlar, Zakkum’un sahneye çıktığı 21.30’dan itibaren eğlenceyi zirveye taşıdı. Pop-rock müziğinin sevilen gruplarından Zakkum, söylediği şarkılara alanı dolduranlara tam bir müzik ziyafeti çekti.

Konserde grubun şarkılarıyla müzik yolculuğuna çıkan hayranları, bol bol eğlenirken, şarkılara da eşlik etti.

ÖZBAŞ, EFE HEYKELİ VERDİ

Zakkum grubuna ilçenin kahramanlığını simgeleyen efe heykelini hediye eden Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “Yıllardır gönlümüze taht kurmuş Zakkum ile muhteşem bir gece ve festival yaşıyoruz” dedi.

Haberin DevamıReklam
Her zaman en iyiyi ve en güzelini yapmayı hedeflediklerini vurgulayan Özbaş, “Eserlerimizle, hizmetlerimizle, kültürel ve sanatsal faaliyetlerimizle Sarayköy olarak yapacaksak en iyisini yapmayı, çıkacaksak en yukarıya çıkmayı her zaman hedef koymuştuk. Festivalimizde bize bu coşkuyu yaşatan, en üstlere taşıyan Zakkum grubuna teşekkür ediyorum. Sarayköyümüz milli mücadelede çok büyük kahramanlıklar gösterdi. Kuvay-i Milliye ile büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün yanında olmuş, hala yanında olmaya devam ediyor. Düşmanları ata yurdumuza ayak bastırmayan, postal değdirmeyen kahramanlarımızın simgesi olmuş efemizi, Sarayköy efemizi değerli grubumuza hediye etmek istiyorum” diye konuştu.

Konuşmanın ardından Zakkum grubunun solisti Yusuf Demirkol, konserin finalinde hem şarkısını söyledi hem hayranlarına gül atarak veda etti.