20.05.2022, Cuma
12 °C / 26 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. SARAYKÖY
  8. /
  9. AK Parti Milletvekili Ahmet Yıldız, Sarayköylüler...

AK Parti Milletvekili Ahmet Yıldız, Sarayköylüler ile bir araya geldi

Haber Merkezi - 16 Ocak 2022 Pazar - 13:06 AK Parti Milletvekili Ahmet Yıldız, Sarayköylüler ile bir araya geldi

AK Parti Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız, Sarayköy Belediyesini ziyaret etti, vatandaşlarla bir araya geldi.

A- A+

Sarayköy Belediyesini ziyarette Milletvekili Ahmet Yıldız’a ilçe hakkında bilgi aktaran Başkan Ahmet Necati Özbaş, “Milletvekilimiz sayın Ahmet Yıldız’ın ilçemize çok emeği geçti. Bu zamana kadar olduğu gibi, bundan sonra da destekleriyle her zaman yanımızda olacaklarına eminiz. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Yıldız ise, Sarayköy’de değişimler yaşandığını söyleyerek, “İlçelerimizin kalkınması, gelişmesi için elimizden gelen gayreti göstermeye çalışıyoruz. Belediye başkanlarımız ile oluşturduğumuz koordinasyon sayesinde ilçelerimizin ihtiyacı olan hizmetleri doğru adımlarla inşa ediyoruz. Belediye başkanımız Ahmet Necati Özbaş’ın bizlere ilettiği talepler doğrultusunda, gerek duyulan projelerin kazandırılması sonucunda Sarayköyümüz çok gelişti ve büyüdü. Geçmişe dönüp baktığınızda 8 yılda atılan büyük adımların şahidi hepimiz olduk. Belediye Başkanımıza ve ekip arkadaşlarına büyük emek taşıyan çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ziyaret sonundan Başkan Özbaş, Milletvekili Yıldız’a Sarayköy’ün milli mücadele kahramanlarını temsilen efe heykeli, BAL Ligi’nde mücadele eden Sarayköyspor’un tişörtünü,  Milli Mücadelede Sarayköy Hatıralarım kitabı ile Sarayköy türkülerinin yer aldığı CD’yi hediye etti.

Yıldız, daha sonra Özbaş ile birlikte Sarayköy Ticaret Odası, ilçe esnafını, Sarayköy Belediyesi Kültür Merkezini ve Sarayköy İlçe Halk Kütüphanesini ziyaret etti.