17.06.2019, Pazartesi
19 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EĞİTİM
  4. /
  5. Harçlıklar Yemen’e yardım için bağışlandı

Harçlıklar Yemen’e yardım için bağışlandı

Haber Merkezi - 17 Nisan 2019 Çarşamba - 10:07 Harçlıklar Yemen’e yardım için bağışlandı

Denizli’nin Pamukkale ilçesindeki Zümrütevler Ortaokulu öğrencileri, harçlıklarını Yemen’e bağışladı. Kampanyaya öğretmenler de destek verdi.

Zümrütevler Ortaokulu öğrencileri, sosyal sorumluluk faaliyetlerine bu kez Yemen’e yardımı da ekledi. Okulda düzenlenen kampanyayla toplanan 7 bin lira “Yemen’e Umut Ol” kampanyası hesabına yatırıldı.

“Yemen’e Yardım Eli” kampanyası sonunda eğitim kurumunda yapılan törene İl Afet ve Acil Durum Müdürü Ali Etiz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan, Okul Müdürü Mehmet Vaybil ile öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

İl Afet ve Acil Durum Müdürü Ali Etiz, öğrenci ve öğretmenlere bu anlamlı projeye destekleri için teşekkür ederek, toplanan yardımların en kısa sürede yerine ulaştırılacağını söyledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan ise, Zümrütevler Ortaokulu öğrencilerinin çok önemli bir sosyal sorumluluk örneği ortaya koyduklarını belirterek, bunun örnek olmasını diledi.

Okul Müdürü Mehmet Vaybil de böyle anlamlı bir kampanyaya imza atan öğrencileri ile projenin yürütülmesini sağlayan öğretmenlere teşekkür etti.

Tören sonunda kampanyanın yürütülmesinde emeği geçen öğrencilere teşekkür belgesi verildi.