21.04.2021, Çarşamba
9 °C / 24 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. Denizlispor yönetimi 5 futbolcuyla anlaşıldığını açıkladı

Denizlispor yönetimi 5 futbolcuyla anlaşıldığını açıkladı

Haber Merkezi - 8 Ocak 2018 Pazartesi - 18:23 Denizlispor yönetimi 5 futbolcuyla anlaşıldığını açıkladı

Denizlispor Yönetim Kurulu, transfer için hedeflenilen 8 futbolcudan 5’i ile anlaşıldığını, 2 futbolcuya kulüpleriyle yaşadıkları sorunu çözmeleri için süre verildiğini açıkladı.

A- A+

Yeşil-siyahlı kulüpten yapılan açıklamada, Canberk Aydın ve Alperen Babacan’ın kiralık olarak takıma katıldığı, bu futbolcuların Antalya kampına gelerek takımla birlikte antrenmanlara başladığı belirtilerek, şöyle denildi:

“Anlaşmaya vardığımız 2 futbolcu ise, kamp yaptığımız otele gelerek takım arkadaşları ve teknik heyetimizle tanışmış olup, kulüpleri ile yaşadıkları sorunlarını çözmeleri için tarafımızdan kendilerine 3 gün izin verilmiştir. Yurtdışından beklediğimiz yabancı futbolcunun yarın Türkiye’ye gelerek kampımıza dahil olması beklenmektedir. Transfer çalışmalarımıza başlarken hedeflemiş olduğumuz 8 futbolcudan 5 tanesi ile şu an anlaşmaya varılmış olup ayrıca taraftarımızın Denizlispor’da görmeyi çok istediği 2 futbolcu ile temaslarımız devam etmektedir. Bu oyuncular ile ilgili gerekli bilgi gelecek günlerde sizlerle paylaşılacaktır.”