26.10.2021, Salı
10 °C / 23 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EĞİTİM
  4. /
  5. ÖZEL OKULLAR
  6. /
  7. Özel PEV Okulları 127 mezun daha...

Özel PEV Okulları 127 mezun daha verdi

Haber Merkezi - 30 Haziran 2021 Çarşamba - 16:12 Özel PEV Okulları 127 mezun daha verdi

Denizli’deki özel eğitim kurumlarından PEV Okulları, ortaokul ve lise bölümlerinden 127 mezun daha verdi.

A- A+

Mezuniyet törenine Pamukkale Eğitim Vakfı (PEV) Yönetim Kurulu Başkanı Prof Dr Hasan Kazdağlı, Özel PEV Okulları Genel Müdürü Pınar Kaya, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

PEV Yönetim Kurulu Başkanı Prof Dr Hasan Kazdağlı, törende yaptığı konuşmada, “Dünyada her şey için, uygarlık için, yaşam için, başarı için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. Günümüzde bunun daha da farkındayız. Bilgilerin baş döndürücü bir hızla çoğaldığı dünyada sizlere bilgiye ulaşmayı, kendinizi geliştirmeyi öğretmeye çalıştık. Sizler artık ayaklarınızın üzerinde duracak bilgiye sahipsiniz. Bizler her zaman sizin başarılarınız ile gurur duyacağız” dedi.

Haberin DevamıReklam

Mezun öğrencileri kutlayan Özel PEV Okulları Genel Müdürü Pınar Kaya ise, “Okul hayatınız boyunca birçok başarıya imza atıp hepimizi gururlandırdınız. Artık başka başarılara imza atmak için yuvadan uçma vakti. Hayatınızın bundan sonraki kısmında da bizleri başarılarınızla gururlandıracağınıza olan inancım tam. Sizler, aydınlık Türkiye’nin umut veren ışıklarsınız” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından ortaokul bölümünden ilk üç sırayı alan öğrenciler açıklandı. İrem Bayhan dönem birincisi, Bilge Kağan Akkılıç dönem ikincisi Özge Özturan dönüm üçüncüsü oldu. Mezunlar adına okul kütüğüne plaketi dönem birincisi İrem Bayhan çaktı.

Özel PEV Okulları Amiroğlu Fen Lisesinde ise dönem birinciliğini Erdoğan Kocabaş kazanırken, Sinem Beyazıt ikinciliği, Eyiz Beril Kaya üçüncülüğü elde etti.

Erdoğan Kocabaş’ın yaş kütüğüne plaketi çakmasının ardından ortaokul bölümünden mezun olan 81 ve lise bölümünden mezun olan 46 öğrenciye belgeleri verildi.