17.09.2021, Cuma
15 °C / 29 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. YAŞAM
  4. /
  5. SİVİL TOPLUM
  6. /
  7. Urhan, DEGİAD Başkanlığına yeniden seçildi

Urhan, DEGİAD Başkanlığına yeniden seçildi

Haber Merkezi - 9 Eylül 2021 Perşembe - 16:40 Urhan, DEGİAD Başkanlığına yeniden seçildi

Denizli Genç İş İnsanları Derneğinin (DEGİAD) seçimli olağanüstü genel kurulu yapıldı ve başkanlığa Hakan Urhan yeniden seçildi.

A- A+

Denizli Genç İş İnsanları Derneği (DEGİAD) Olağanüstü Genel Kurulu, DEGİAD Sadık Emre Çaputçu Yönetim Binası’nda yapıldı. Genel kurula, DEGİAD geçmiş dönem başkanları, üyeler, EGİFED Başkanı Aydın Buğra İlter ve EGİAD Başkanı Alp Avni Yelkenbiçer katıldı.

Gültekin Okay Salgar, Bekir Sıtkı Urganlıoğlu, İbrahim Demireren , Ufuk Semercialbaz ve Hüseyin Katrancı’dan oluşan divan heyetinin belirlenmesinin adından, DEGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Urhan, çalışmalarını aktaran sunum ve konuşma yaptı.

Urhan, üye ilişkilerinin geliştirilmesini yönetim olarak çok önemsediklerini, üyelerinin ticari ve sosyal ilişkilerini geliştirmek adına sosyal etkinlikler düzenlediklerini anlatan Urhan, Ertuğrul Belen ile başlatılan ve daha sonra kendilerinin devam ettirdiği “hızlı tanışma seansları” olarak bilinen “İş Dünyasında Network ve Speed Networking” aktiviteleriyle üyelerin birbirleri ile hızlı tanıştıkları seanslar düzenlediklerinden kaydetti.

En önemli projelerinin Sadık Emre Çaputçu Yönetim Binası’nın tamamlanması olduğunu, inşaatın hızlı ve ekonomik şekilde hizmete sunulduğunu söyleyen Urhan, binanın tamamlanmasında emeği geçen inşaat mühendisi Cengizhan Öztürk ve mimar Halit Coza başta olmak üzere DEGİAD İnşaat Komisyonu üyelerine ayrıca teşekkür etti.

Haberin DevamıReklam

YÖNETİM KURULU ÜYES SAYISI 13’E DÜŞÜRÜLDÜ

Bu arada, genel kurulda yapılan tüzük değişikliğiyle yönetim kurulu üye sayısı 17’den 13’e düşürüldü. Tek listeyle gidilen seçimde Hakan Ural başkanlığa yeniden seçilirken, yönetim kurulunda şu isimler görev aldı:

Berkay Alkaya, Cahide Fenli Akman, Cevat Fahri Bermant, Cihan Emre İnceoğlu, Emel Demir, Emin Terzioğlu, Halit Coza, Kemal Sözkesen, Mehmet Erişkin, Sibel Aysu, Sinan Salgar ve Şenol Işıklı oldu.