08.02.2023, Çarşamba
-3 °C / 5 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. YAŞAM
  4. /
  5. SİVİL TOPLUM
  6. /
  7. DENTUROD Başkanı Gazi Murat Şen, TÜROFED...

DENTUROD Başkanı Gazi Murat Şen, TÜROFED yönetim kuruluna seçildi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 1 Aralık 2022 Perşembe - 10:56Güncelleme: 1 Aralık 2022 Perşembe - 10:56
DENTUROD Başkanı Gazi Murat Şen, TÜROFED yönetim kuruluna seçildi

Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (DENTUROD) Başkanı Gazi Murat Şen, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kuruluna seçildi.

TÜROFED’in 7. olağan genel kurulu Ankara’da gerçekleştirildi. Açılışına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin de katıldığı genel kurulun divan başkanlığını TÜROFED Kurucu Başkanı Ahmet Barut yaptı.

Gündemdeki maddelerin görüşülmesinin ardından seçimlere geçildi. TÜROFED başkanlığına yeniden aday olan Sururi Çorabatır, güven tazeledi. Görev süresi üç yıl olan yönetim kuruluna DENTUROD Başkanı Gazi Murat Şen de seçildi. Yeni yönetim görev bölümünü önümüzdeki günlerde gerçekleştirecek.

Haberin DevamıReklam

Genel kurulun ardından açıklamada bulunan Şen, “Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da DENTUROD olarak bölgemiz turizm sorunlarına çözüm getirmeyi, bölgemizi en iyi şekilde temsil etmeyi ve bölgemizin tanıtmayı sürdürerek, Hierapolis Ören Yeri’nde 2023 yılında 3 milyon yerli ve yabancı ziyaretçi sayısına ulaşacağız” dedi.