25.07.2021, Pazar
22 °C / 37 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. YAŞAM
  4. /
  5. SİVİL TOPLUM
  6. /
  7. BASİAD’ın yeni yönetimi medyayla buluştu

BASİAD’ın yeni yönetimi medyayla buluştu

Haber Merkezi - 14 Mayıs 2018 Pazartesi - 13:57 BASİAD’ın yeni yönetimi medyayla buluştu

Babadağlı Sanayiciler ve İşadamları Derneği’nin (BASİAD) yeni yönetimi, medya temsilcileriyle bir araya geldi. BASİAD Başkanı Şeref Arpacı, yönetim kurulu üyelerini tanıttı, yeni dönemde yapacakları çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu.

A- A+

BASİAD’ın 30 Nisan’da yapılan 11. Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa seçilen genç işadamı Şeref Arpacı, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte kahvaltılı basın toplantısı düzenledi. Köz restoran’daki medya buluşmasında konuşan Arpacı, yönetim kurulunu farklı sektörlerin temsilcilerinden oluşturarak, kaynaşmayı amaçladıklarını söyledi.

Sanayici ve işadamlarının sorunlarıyla yakından ilgilenip, onlara çözüm arayışında olacaklarını dile getiren Arpacı, “Dernek olarak, Babadağlıları bir çatı altında toplamak, Babadağ kültürünü gelecek nesillere aktarmak istiyoruz. Babadağ’ın sorunlarının çözümü ve kalkınma çabalarını desteklemeye devam edeceğiz. Turizm Yolunda Babadağ önemli bir proje. Devam eden bu projeyle Babadağ evlerinden birisinin restorasyonu sağlanıp, pansiyona dönüştürülecek” dedi.

Arpacı, Baba Fest’in ilçenin tanımı için önemli araçlardan olduğunu, bu festivalin gelenekselleştirilip ulusal arenaya taşınmasını istediklerini sözlerine ekledi.