Kocası bıçaklanan kadın dehşet anlarını anlattı – D20Haber
30.11.2023, Perşembe
12 °C / 19 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. YAŞAM
  4. /
  5. ASAYİŞ
  6. /
  7. Kocası bıçaklanan kadın dehşet anlarını anlattı

Kocası bıçaklanan kadın dehşet anlarını anlattı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 9 Ekim 2023 Pazartesi - 10:25Güncelleme: 9 Ekim 2023 Pazartesi - 10:26
Kocası bıçaklanan kadın dehşet anlarını anlattı

Denizli’nin Çivril ilçesinde, habere yaptığı yorum nedeniyle muhtar adayı tarafından bıçaklanan Cengiz G.’nin tedavisi sürerken, eşi yaşadıkları dehşet anlarını anlattı.

• TIKLAYIN | Yorumu beğenmeyen muhtar adayı, bir kişiyi bıçakladı

Yukarı Mahalle’de yaşayan Fethan T.’nin, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde muhtar adayı olduğu haberini okuyan Özlem G., “Nereden biliyorsunuz da mahallenin desteği tam diyorsunuz. Gelip sordunuz mu Yukarı Mahallelilere? Bizim üstümüzden haber yapıyorsunuz” şeklindeki yorum yaptı.

Bu yoruma sınırlenen Fethan T., Özlem G.’ye “Kendini bilmez, hadsiz” diye mesaj gönderdi. Mesajı gören Cengiz G., muhtar adayını arayıp neden böyle bir mesaj attığını sordu. Bu nedenle de aralarında tartışma çıktı.

Bir süre sonra işten çıkan karı – kocanın yanına gelen Fethan T., sözlü tartışmanın sonrasında Cengiz G.’yi bıçakla yaraladı. Olay sonrası yakalanan Fethan T., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Haberin DevamıReklam
O ANLARI ANLATTI

Yaşadığı tartışmayı ve eşinin sağlık durumu hakkında konuşan Özlem G., “Yerel gazetede bir haber yayınlandı. Bu haber de ise Fethan T.’nin mahalleli tarafından desteklediği belirtilmiş. Ben de ‘Mahallenin tam desteklediğini nereden biliyorsunuz’ gibi bir yorum yazdım. Muhtar adayı bu yorumum üzerine bana mesaj attı. Biz buna cevap vermedik ve akşam yine mesaj attı. Ondan sonra aramaya başladı ve o esnada işte çalışıyorduk. Nerede olduğumuzu sordu ve bunun üzerine yanına kızını ve yakınını alıp, bize doğru gelirken yolun üstünde karşılaştık. Arabaları kenara koyduk ve bize bağırmaya başladı. Eşim sorun olmadığını anlatmaya çalışıyorken, muhtar adayı arabasından bıçağı alıp geldi. Bana doğru salladı ve eşim beni çekti. Kızı bana bağırıp, hırpaladı. Arbedede eşimi bıçakladı” dedi.

Halen Pamukkale Üniversitesi Hastanesinde tedavi gören eşinin sağlık durumunun iyi gittiğini ifade eden Özlem G., muhtarlık adaylığı için bu hale gelmelerine üzüldüğünü ve şikayetçi olduklarını söyledi.

BIÇAK CENGİZ G’NİN İDDİASI

Öte yandan olayın karşı tarafı olan muhtar adayı Fethan T.’nin yakınları ise, yaşananlardan dolayı Özlem G.’yi sorunlu tutarken, suç aleti bıçağı arbedede yaralanan Cengiz G.’nin yanında getirdiğini öne sürdü.

DENİZLİ (İHA)