26.10.2020, Pazartesi
14 °C / 27 °C Denizli Hava Durumu

İşte kentin coronavirüs haritasındaki en riskli mahalle ve caddeleri

Haber Merkezi - 2 Ekim 2020 Cuma - 07:40 İşte kentin coronavirüs haritasındaki en riskli mahalle ve caddeleri

Hayat Eve Sığar (HES) uygulamasında, coronavirüste kentin en riskli mahalle ve caddeleri belli oldu. Her geçen gün biraz daha kırmızıya boyanan yerler, kentin can damarını oluşturan bölgeler.

A- A+

HES uygulamasındaki haritada en dikkat çeken yüksek riskli bölgelerinin başında Delikliçınar ve Bayramyeri meydanları ile Babadağlılar Çarşısı ve çevresi geliyor.

İnönü, Lise, Yeşilköy, Saltak, Atatürk, Gazi Mustafa Kemal, Barış, Kayalık, Halk, Doğan, Turan Güneş, Kıbrıs Şehitleri, Zübeyde Hanım, Necip Ali, Fatih, Merkezefendi ve Hüdai Oral caddeleri de coronavirüs riskinin yüksek olduğu yerler.

PAMUKKALE’NİN MAHALLELERİ

Pamukkale ilçesinde coronavirüs vakalarının yoğunlaştığı yerler Aktepe, Deliktaş, Fatih, Karşıyaka, Korucuk, Dokuzkavaklar, Topraklık, 15 Mayıs, Hacıkaplanlar, Pelitlibağ, İncilipınar, Kuşpınar, Mehmetçik, Siteler, Kayıhan, Cumhuriyet, Zeytinköy, Kervansaray, Bağbaşı, Tekkeköy, Atalar, İstiklal ve Fatih mahalleleri olarak dikkati çekmekte.

MERKEZEFENDİ’NİN MAHALLELERİ

Değirmenönü, Karaman, Akkonak, Sırakapılar, Merkezefendi, Saraylar, İlbade, Sümer, Sevindik, Yenimahalle, Mehmet Akif Ersoy, Gültepe, Altıntop, Bahçelievler, Adalet, Bereketler, Selçukbey, Hallaçlar, Alpaslan, Barbaros, Şemikler, Gümüşçay, Karahasanlı, Kayalar ve Çakmak, coronavirüs riskinin yüksek gösterildiği mahalleler.