01.07.2022, Cuma
20 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SAĞLIK
  4. /
  5. SAĞLIK
  6. /
  7. Belediye Başkanı coronavirüse yakalandı, Vali Atik...

Belediye Başkanı coronavirüse yakalandı, Vali Atik de test yaptırdı

Haber Merkezi - 15 Eylül 2020 Salı - 12:13 Belediye Başkanı coronavirüse yakalandı, Vali Atik de test yaptırdı

Beyağaç Belediye Başkanı Mustafa Akçay, coronavirüse yakalandı. Akçay, 14 gün süreyle evinde karantinaya alınırken, geçen hafta ilçeye giden Vali Ali Fuat Atik de hemen kendisine test yaptırdı.

A- A+

Coronavirüs salgını insan sağlığını giderek daha fazla tehdit ederken, vaka haberleri de peş peşe geliyor. Bu kez COVID-19 testi pozitif çıkan isim Beyağaç Belediye Başkanı Mustafa Akçay oldu. Akçay, bunu sosyal medya hesabından “14 Eylül 2020 Pazartesi günü Tavas Devlet Hastanesinde yaptırmış olduğum COVID-19 testi pozitif çıkmıştır. Bu nedenle tedavi sürecimi evimde karantina altında geçireceğim. Allah’ın izniyle en kısa sürede sağlığıma kavuşarak, sizlerle birlikte olmayı ümit ediyorum. Sağlıklı günler dilerim” paylaşımıyla duyurdu.

GÖZLER VALİ ATİK’E ÇEVRİLDİ

Akçay’ın coronavirüse yakalandığını duyurmasının ardından gözler geçen hafta Beyağaç’ı ziyaret eden Vali Ali Fuat Atik’e çevrildi. Vali Atik, Genel yayın Yönetmenimiz Engin Ünal’a “Hemen test yaptırdım, şüpheli bir durum yok. Sağlık durumum gayet iyi” açıklamasını yaptı.

Haberin DevamıReklam

AK PARTİ KONGRESİ’NE DE KATILMIŞTI

Öte yandan, COVID-19 testi pozitif çıkan Akçay, 12 Eylül’de yapılan AK Parti Beyağaç İlçe Kongresi’ne de katılarak, milletvekilleri Şahin Tin ve Nilgün Ök ile AK Parti İl Başkanı Necip Filiz’i karşılalıp, açık havada yapılan kongrede yan yana oturdu.