17.05.2022, Salı
17 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SAĞLIK
  4. /
  5. SAĞLIK
  6. /
  7. Öztürk: Coronavirüsle ilgili iyi bir koordinasyon...

Öztürk: Coronavirüsle ilgili iyi bir koordinasyon süreci yönetiyoruz

Haber Merkezi - 24 Mart 2020 Salı - 09:32 Öztürk: Coronavirüsle ilgili iyi bir koordinasyon süreci yönetiyoruz

Denizli İl Sağlık Müdürü Dr. Berna Öztürk, coronavirüsle ilgili mücadele sürecinin Vali Hasan Karahan başkanlığında iyi bir koordinasyonla yönetildiğini belirtti.

A- A+

İl Sağlık Müdürü Dr. Berna Öztürk, sosyal medya üzerinden Denizlililere seslendiği paylaşımında, “Sevgili Denizlililer, coronavirüsle mücadele için ilimizde Sn Valimizin başkanlığında olmak üzere iyi bir koordinasyonla süreci yönetiyoruz” diyerek, şunları kaydetti:

“Göğüs hastalıkları uzmanı olmam dolayısıyla da hekim ve hekim dışı pek çok grubun eğitimlerini bakanlığımız rehberi doğrultusunda bizzat verdim. Hastalıkla ilgili pek çok konuda merak ettiğiniz tüm bilgileri Sağlık Bakanlığımızın resmi web sayfalarında bulabilirsiniz. Yine hastalığın ülkemizdeki seyri ile ilgili güveneceğiniz tek kaynak Sağlık Bakanımız Sn. Dr. Fahrettin Koca’nın açıklamalarıdır. Bunun dışında hiçbir bilgiye itibar etmeyin. Bu süreçte ASM’lerimizden ve 112 lerden başlayarak hastanelerimizde devam eden çalışmalarda özveri ile çalışan tüm çalışma arkadaşlarımın sizlerden tek bir isteği var. Bizler sizler için görevimizin başındayız lütfen sizler de evlerinizde kalın. Çok güzel ve sağlıklı günleri Denizli olarak hepbirlikte yakında karşılayacağız. Şimdilik kalın sağlıkcakla.”