01.07.2022, Cuma
20 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SAĞLIK
  4. /
  5. SAĞLIK
  6. /
  7. Denizli Eczacı Odasının bir personelinde COVID-19...

Denizli Eczacı Odasının bir personelinde COVID-19 çıktı, çalışmalar durduruldu

Haber Merkezi - 11 Eylül 2020 Cuma - 15:37 Denizli Eczacı Odasının bir personelinde COVID-19 çıktı, çalışmalar durduruldu

Denizli Eczacı Odasının bir personelinde coronavirüs çıktı. Bu nedenle odada dezenfeksiyon yapılırken, çalışmaya da 14 Eylül Pazartesi gününe kadar ara verildi.

A- A+

Denizli’de coronavirüs vakalarına sürekli yeniler ekleniyor. Bu kez Denizli Eczacı Odası’nda bir personelin COVID-19 testi pozitif çıktı.

Alınan bilgiye göre, Denizli Eczacı Odası’nda çalışan bir personelin annesinde coronavirüs tespit edildi. Bunun üzerine personele de test yapıldı ve onun COVID-19 testi de pozitif çıktı. Bu gelişme üzerine odanın hizmet binasında çalışmalara 14 Eylül Pazartesi gününe kadar ara verildi.

Haberin DevamıReklam

DUYURU YAPILDI

Denizli Eczacı Odasının konuyla ilgili duyurusunda, “Maalesef bir oda personelimiz yapılan COVID-19 testinin sonucu pozitif çıkmıştır. Bu sebeple sizlerin sağlığını korumak adına oda faaliyetlerinde kısıtlama ve bazı önlemler almak zorunluluğu doğmuştur. 10-11 Eylül tarihlerinde oda hizmet binamız dezenfeksiyon işlemi yapılarak kapalı tutulacaktır” denildi.