01.07.2022, Cuma
20 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SAĞLIK
  4. /
  5. SAĞLIK
  6. /
  7. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Şube...

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Şube Müdürü coronavirüse yakalandı

Haber Merkezi - 16 Eylül 2020 Çarşamba - 11:18 Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Şube Müdürü coronavirüse yakalandı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Şubesi Müdürü Arif Duru, coronavirüse yakalandı. Duru’nun eşi, iki çocuğu ve kayınvalidesinin testlerinin de pozitif olduğu bildirildi.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Şube Müdürü Arif Duru’nun önce bir kamu bankasında çalışan eşi, ardından iki çocuğu ve kayınvalidesi coronavirüse yakalandı. Bunun üzerine evinde karantinada olan Duru da COVID-19 testi yaptırdı. Duru, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Haberin DevamıReklam

Duru, “15 Eylül 2020 Salı günü yaptırmış olduğum Covid-19 testi maalesef pozitif çıkmıştır. Ayrıca eşim, iki oğlum ve kayınvalidem de bir haftadır pozitif vakali idi. Bu nedenle tedavi süreçlerimizi evimizde karantina altında geçireceğiz. Allah’ın izniyle en kısa sürede görüşmek üzere” şeklindeki paylaşımını daha sonra kaldırdı.

Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı ise, eşi, çocukları ve kayınvalidesinin COVID-19’a yakalanması nedeniyle Duru’nun evinde 10 gündür karantinada olduğunu, şu anda mesai arkadaşlarının sağlıkları konusunda bir olumsuzluk bulunmadığını belirtti.