25.06.2021, Cuma
20 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. KÜLTÜR-SANAT-TURİZM
  4. /
  5. KÜLTÜR-SANAT-TURİZM
  6. /
  7. Çukur final yaptı, yerini dijital platformda...

Çukur final yaptı, yerini dijital platformda Denizli imzalı oyun aldı

Engin ÜNAL / D20HABER - 8 Haziran 2021 Salı - 12:21 Çukur final yaptı, yerini dijital platformda Denizli imzalı oyun aldı

Yayınlandığı dönemde en çok izlenen dizilerden olan Çukur, final bölümüyle ekranlara veda etti. Ancak dize bitse de heyecanı dijital ortamda yaşanmaya devam edecek. Ay Yapım, Erdi Yapım ve Funika Games iş birliğiyle hazırlanan mobil oyun Çukur, dizinin bitmesiyle birlikte dijital platformdaki yerini aldı ve daha ilk gün ilk sıraya yerleşti.

A- A+

• Fenomen dizi Çukur final yapıyor, Funika imzalı oyunu başlıyor

Çukur dizisinin final yapmasının ardından aynı isimle hazırlanan oyun dijital platformdaki yerini aldı. Final bölümünün sonlarında duvar yazısıyla duyurusu da yapılan oyun, kısa sürede beğeni topladı. Oyun, kısa sürede top charts (en iyi grafikler) top free games (en iyi ücretsiz oyunlar) kategorilerinde ilk sırada yer aldı.

Funika Games yöneticisi Civan Sözkesen, dizi endüstrisi ile mobil oyun endüstrisini buluşturan bir çalışmayı gerçekleştirmekten mutlu olduklarını, oyunun sunulduğu ilk gün tüm kategorilerde ilk sırada bulunduğunu belirtti.