30.11.2021, Salı
6 °C / 11 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. GÜNDEM
  4. /
  5. PAÜ’de tedavi gören Kadir İnanır’ın sağlık...

PAÜ’de tedavi gören Kadir İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili açıklama

Haber Merkezi - 25 Kasım 2021 Perşembe - 16:13 PAÜ’de tedavi gören Kadir İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili açıklama

Denizli'deki hastanede tedavisi süren 72 yaşındaki sanatçı Kadir İnanır'ın yoğun bakımdan çıkarılarak servise alındığı bildirildi.

A- A+

Muğla’nın Ortaca ilçesinde 20 Kasım’da rahatsızlanan ve Pamukkale Üniversitesi Hastanesine sevk edilen Kadir İnanır’ın tedavisi sürüyor.

İnanır’ın sevgilisi Jülide Kural sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ünlü sanatçının yoğun bakım servisinden çıkarıldığını belirtti.  

İnanır’ın zihin ve beden donksiyonlarının sağlıklı olduğunu kaydeden Kural, “Bildiğiniz gibi Kadir İnanır, bir operasyon sonrası yoğun bakım ünitesinde tedavisine devam etmekteydi. 25 Kasım itibariyle tüm veriler olumlu yönde seyrettiğinden normal odaya alınmıştır. Zihin ve beden fonksiyonları bütünüyle sağlıklıdır. Doğal olarak bu zorlu sürecin yorgunluğu devam etmektedir. Ancak, Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nin elbette başta doktorları olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının emeği, özeni ve sevgisiyle bu süreci büyük hızla olumluya dönüştürmektedir. Hem sürecin hassasiyeti hem de pandemi nedeniyle maalesef ki ziyaretçi kabul edilmemektedir. Bu nedenle sevenlerinin anlayışına sığınıyoruz. Bugünden bir anekdot: Kadir, doktorların Nörolog Çağdaş Erdoğan ve Psikiyatrist Osman Özdel ile sohbet ederken ‘Sevgi emektir sözünün doğruluğunu bir kez daha anlıyorum’ dedi. Sevgi Emektir” ifadelerini kullandı.

DENİZLİ (İHA)