28.05.2023, Pazar
16 °C / 26 °C Denizli Hava Durumu
d20haber.com
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. GÜNDEM
  4. /
  5. Başçayır, Dubai’de yılın en başarılı genç...

Başçayır, Dubai’de yılın en başarılı genç müdürü seçildi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 11 Mayıs 2023 Perşembe - 17:59Güncelleme: 11 Mayıs 2023 Perşembe - 17:59
Başçayır, Dubai’de yılın en başarılı genç müdürü seçildi

Denizli’de görev yapan kreş ve gündüz bakımevi müdürü Pınar Başçayır, Dubai’de düzenlenen AKS Küresel Eğitim Değerlendirmesinde “Yılın En Başarılı Genç Müdürü Ödülü”ne layık görüldü.

Aldığı ödülden onur duyduğunu, mutluluk duyduğunu dile getiren genç okul müdürü Pınar Bayçınar, henüz bu yaşlarda yöneticiliği değil liderliği benimsediğini, ekibi geliştirmek için yöneticinin önce kendisini geliştirmesinin ve ilham olmasının önemli olduğu vurguladı.

Ağustos ayında Hindistan’da gerçekleşmesi planlanan eğitim festivaline konuşmacı olarak davet edilen Bayçınar, “Yöneticilik otorite değil, etkilemek ve ilham vermektir. Bizler kendimizi ne kadar geliştirip ileriye taşırsak takımımızda bulunan kişiler o kadar ilham alıp motive olurlar. Bu da beraberinde okul başarısını getirir. Başarılı ve gelişen bir okulun tek şartı çalışkan, ileri görüşlü ve çok yönlü dönüşümcü liderlere sahip olmaktır. Yöneticiler bir ağacın kökü gibidir, belki görünmezler ama çok şeydirler” dedi.

Haberin DevamıReklam
Dünyanın farklı yerlerinden gelen katılımcıların yer aldığı törende, Türkiye’den Pınar Bayçınar’ın yanı sıra Selda Kul Baştürk, Funda Kurtkaya, Esra Kayışoğlu, Anıl Toros ve Selçuk Eleser de farklı kategorilerde ödüle layık görülerek Türkiye’yi başarıyla temsil etti.

 DENİZLİ (İHA)