21.03.2023, Salı
9 °C / 21 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. GÜNDEM
  4. /
  5. İş insanı Gökşin’den çalışanlarına 10 milyon...

İş insanı Gökşin’den çalışanlarına 10 milyon lira promosyon

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 4 Kasım 2022 Cuma - 12:16Güncelleme: 9 Kasım 2022 Çarşamba - 10:29
İş insanı Gökşin’den çalışanlarına 10 milyon lira promosyon

Denizli’nin deneyimli iş insanlarından, Gökhan Tekstil AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gökşin’den çalışanlarına promosyon jesti. Gökşin, bir bankayla yaptığı anlaşma dolayısıyla verilen 10 milyon liralık promosyonun tamamını çalışanlarına dağıttı.

• İşçilerine 10 milyon liralık promosyon için 1 milyon lira ceza ödedi

Gökhan Tekstil başta olmak üzere kentte çeşitli yatırımlar gerçekleştirerek istihdama katkıda bulunan iş insanı Ahmet Gökşin, çalışanlarına yönelik jestler ve paylaşımlarıyla da dikkati çekiyor.

Haberin DevamıReklam

Verdiği yemeklerde çalışanlarını oğulları Gökhan ve Fahri Gökşin ile birlikte giriş kapısında karşılayıp tek tek ellerini sıkan, covid-19 salgınında personeline 15 gün izin veren, sağlık kurumlarına korumalı giysi dağıtan, defalarca Denizli’nin Vergi Rekortmenleri Listesi’nde yer alan, yaptırdığı okulla eğitime katkıda bulunan, sağlığa destek veren Ahmet Gökşin, çalışanlarına promosyon jestiyle bir kez daha dikkati çekti.

Bir bankayla yaptığı anlaşmaya dayalı olarak verilen 10 milyon lira promosyonun tek kuruşuna dokunmayan Gökşin, bu paranın tamamını çalışanlara dağıttı.