04.10.2022, Salı
16 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. Genel
  4. /
  5. Merkezefendi Belediyesinden Akkonak Mahallesi’nde sinema gecesi

Merkezefendi Belediyesinden Akkonak Mahallesi’nde sinema gecesi

Haber Merkezi - 15 Ağustos 2022 Pazartesi - 14:46 Merkezefendi Belediyesinden Akkonak Mahallesi’nde sinema gecesi

Merkezefendi Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Açık Hava Sinema Gecesi’ etkinliğinin ikincisinin Akkonak Mahallesi’nde gerçekleştirileceği belirtildi.

A- A+

Kültür ve sanat etkinliklerini sürdüren Merkezefendi Belediyesi, sinemaseverlere film keyfi yaşatmaya devam ediyor. Bu kapsamda, Akkonak Mahallesi Hacı Hasan Ali Kömürcüoğlu Ortaokulu bahçesinde yapılacak etkinlikte, yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in yaptığı, Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Barış Yıldız, Devrim Yakut ve Erdal Tosun gibi isimlerin rol aldığı ‘Düğün Dernek 2’ filmi beyaz perdeye yansıtılacak.

 “BU İLGİ BİZLERİ MUTLU EDİYOR”

Haberin DevamıReklam

Sinemaseverlerin güzel bir yaz akşamı geçireceğini dile getiren Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Kültür ve sanat anlamında bir çok faaliyet gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Kültür ve sanat olmazsa olmazımız ve bizler bu anlayışla çalışıyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz etkinliklerimize hemşehrilerimiz yoğun ilgi gösterdi. Bu ilgi bizleri mutlu ediyor ve yeni faaliyetler için bizi motive ediyor. Hem hemşehrilerimizin keyifli vakit geçirmesi hem de nostaljik atmosfer yaşatmak için düzenlediğimiz Açık Hava Sinema Gecesi etkinliğimizi bu kez Akkonak Mahallesi’nde gerçekleştireceğiz. Merkezefendili hemşehrilerimizi, birlikte film keyfi yaşamak için etkinliğimize davet ediyorum” diye konuştu.