Bu hafta 3 film vizyona giriyor – D20Haber
16.07.2024, Salı
25 °C / 39 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. Genel
  4. /
  5. Bu hafta 3 film vizyona giriyor

Bu hafta 3 film vizyona giriyor

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 20 Haziran 2024 Perşembe - 12:34Güncelleme: 21 Haziran 2024 Cuma - 08:09
Bu hafta 3 film vizyona giriyor

Denizli’deki sinema salonlarında bu hafta 1 yerli 2 yabancı yapım izleyiciyle buluşacak.

Sinemaseverler, yarından itibaren yerli yapım “Sayara: İntikam Meleği” ile “Motorcular” ve “Şeytan Ayini” isimli filmleri izleyebilecek.

Gösterime sunulan filmler ile ilgili kısa bilgiler şöyle:

“SAYARA: İNTİKAM MELEĞİ”

Duygu Kocabıyık, Emre Kızılırmak ve Özgül Koşar’un başrolde oynadığı “Sayara: İntikam Meleği” filmi, haftanın tek yerli yapımı olarak öne çıkıyor.

Yönetmenliğini Can Evrenol’un üstlendiği film, Türkmenistanlı sessiz bir spor salonu temizlikçisi olan Sayara’nın, kız kardeşinin kontrolden çıkan bir arkadaş grubu tarafından öldürülmesinin ardından başlayan intikam hikayesini konu ediyor.

Haberin DevamıReklam
“MOTORCULAR”

Vizyona girecek yabancı filmlerin başında ise Austin Butler, Jodie Comer ve Tom Hardy’nin oynadığı “Motorcular” filmi geliyor.

Jeff Nichols’un yönetmen koltuğunda oturduğu film, orta batılı bir motosiklet kulübü olan Vandals’ın yükselişini konu alıyor.

“ŞEYTAN AYİNİ”

Haftanın korku, gerilim filmi ise Russell Crowe’un başrolde oynadığı “Şeytan Ayini” filmi.

Joshua John Miller’ın yönettiği filmde, eşinin ölümünü atlatamayan Anthony’nin, bir korku filminin başrolüne seçilerek oyunculuk kariyerine geri dönmesi ve çekimler esnasında tuhaf ve rahatsız edici değişiklikler yaşamasını işliyor.