Zolan: Güler yüzle hizmetlerimize devam edeceğiz – D20Haber
15.04.2024, Pazartesi
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. Genel
  4. /
  5. Zolan: Güler yüzle hizmetlerimize devam edeceğiz

Zolan: Güler yüzle hizmetlerimize devam edeceğiz

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 25 Şubat 2024 Pazar - 12:16Güncelleme: 25 Şubat 2024 Pazar - 12:17
Zolan: Güler yüzle hizmetlerimize devam edeceğiz

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kale ilçesi ziyaretinde sevgi gösteriyle karşılandı. Yoğun ilgi gören programında vatandaşlarla sohbet eden Zolan, “Güler yüzle hizmetlerimize devam edeceğiz” mesajını verdi.

Seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerini sürdüren Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan ile birlikte Kale ilçesine giderek, Kale Belediye Başkanı Mehmet Salih Sağınç’ın seçim koordinasyon merkezi açılışına katıldı.

PROGRAMA PAZAR YERİ ZİYARETİYLE BAŞLADI

İlçedeki programına Kale Belediye Başkanı Sağınç ve AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Ercanlı ile birlikte pazar yeri ziyaretiyle başlayan Zolan, esnafa hayırlı işler diledi, alışverişe gelen vatandaşlar ile sohbet etti.

Kendisine gösterilen yoğun ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Zolan, sıcak sohbetlerinden dolayı Kalelilere teşekkür etti.

SKM AÇILIŞINA KATILDI

Başkan Zolan daha sonra AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin ve Nilgün Ök ile AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör ve beraberindekilerle Kale Belediye Başkanı Sağınç’ın Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışına katıldı.

“YİNE BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

Zolan, konuşmasında, Denizli’nin büyükşehir statüsü kazanmasıyla birlikte Kale ve tüm ilçelere hizmet eder hale geldiklerini söyledi. Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Kale Belediyesi iş birliği ile ilçenin birçok ihtiyacını giderdiklerini ifade eden Başkan Zolan, şunları köydetti:

“Yeter mi? Tabi ki yetmez. Denizlimizde, Kalemizde ve tüm ilçelerimizde daha yapacak işlerimiz, gerçekleştireceğimiz hayallerimiz var. İnşallah yine birlikte başaracağız, yine Kalemiz, Denizlimiz kazanacak. Güler yüzle hizmetlerimize devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın daha konforlu ve mutlu yaşaması için inşallah bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz gayret edeceğiz.”