30.10.2020, Cuma
13 °C / 22 °C Denizli Hava Durumu

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanlığına Gökbel yeniden seçildi

Haber Merkezi - 3 Ekim 2020 Cumartesi - 18:47 AK Parti Pamukkale İlçe Başkanlığına Gökbel yeniden seçildi

AK Parti’nin 3. Pamukkale İlçe Kongresi yapıldı. Tek aday ve tek listeyle gidildiğinden sonucu önceden belli olan kongrede, Uğur Gökbel, yeniden AK Parti Pamukkale İlçe Başkanlığına seçildi.

A- A+

AK Parti Pamukkale İlçe Kongresi, Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapıldı. Kongreye eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, AK Parti Denizli Milletvekilleri Şahin Tin, Ahmet Yıldız ve Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki ve partililer katıldı.

Divan başkanlığını AK Parti İl Kadın Kolları İl Başkanı Nurcan Dalbudak’ın yaptığı kongrede konuşan AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, kongrelerin yenilenme ve tazelenme ortamları olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Kongrelerimizle yenileniyor, millete hizmet yolunda tazelenip güç birliği yapıyoruz. Geride bıraktığımız dönemde teşkilatımla birlikte her zaman sahada ve milletimizin yanında olduk. Siyaseti milletimizle beraber yaptık. İlçemizde çalmadık kapı, dokunmadık gönül bırakmadık. Kadirşinas milletimiz de bu samimi çabaları takdir etti. Bugün, Pamukkale Belediyemizde AK Partili, dava neferi kadrolarımız hizmet veriyor. Bu tarihi dönemlerde Türkiye’mizi AK Partili, inançlı kadroların yönetmesinde bir nebze de olsa payımızın olduğunu bilmek, şahsım ve teşkilat mensuplarımızın göğsünü kabartıyor.”

Geride kalan dönemde birlikte görev yaptığı çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Gökbel, “Bugün yeni yönetimimizle birlikte, yeni bir hizmet dönemine ilk günkü heyecan ve aşkla başlayacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Yapılan diğer konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Kongreye tek aday olarak katılan Uğur Gökbel, yeniden seçildi.