17.10.2021, Pazar
11 °C / 23 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EĞİTİM
  4. /
  5. EĞİTİM
  6. /
  7. Süleyman Yaman Koçak Yüksek Lisans Tez...

Süleyman Yaman Koçak Yüksek Lisans Tez Ödülü verildi

Haber Merkezi - 5 Mayıs 2017 Cuma - 17:21 Süleyman Yaman Koçak Yüksek Lisans Tez Ödülü verildi

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Sosyal Bilimler Enstitüsü’nce bu yıl üçüncüsü düzenlenen Süleyman Yaman Koçak Yüksek Lisans Tez Ödülü Yarışması sonuçlandı. Ödül, “Türkiye’de Yurttaşlık Anlayışının Değişimine Merkez –Çevre Paradigması ile Bakmak” adlı çalışmasıyla, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nden İmam Yapıcı’nın oldu.

A- A+

PAÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde öğretim üyesiyken, 29 Ağustos 2012’de geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitiren Doç. Dr. Süleyman Yaman Koçak anısına düzenlenen Yüksek Lisans Tez Yarışması’nın ödül töreni yapıldı.

İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Mavi Salon’da gerçekleşen törene Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erdinç Duru, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof .Dr. Yunus Balcı, Doç. Dr. Süleyman Yaman Koçak’ın ailesi, yakınları ve meslektaşları katıldı.

Haberin DevamıReklam

Sosyal Bilimler Enstitüleri, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Kamu Yönetimi Anabilim dallarında yüksek lisans tezi sahiplerinin katıldığı yarışmada, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde personel olarak çalışan İmam Yapıcı, “Türkiye’de Yurttaşlık Anlayışının Değişimine Merkez –Çevre Paradigması

ile Bakmak” adlı tezi ile ödüle layık görüldü. Tez Danışmanı Prof.Dr. Özlem Şahin Güngör ve tez yazarı İmam Yapıcı teşekkür ve başarı belgelerini Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Erdinç Duru’nun elinden aldı.

Törenin sonunda Merhum Koçak’ın anne ve babasına Prof.Dr. Erdinç Duru tarafından çiçek verildi.