21.09.2021, Salı
20 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EĞİTİM
  4. /
  5. EĞİTİM
  6. /
  7. Ramazanoğlu’ndan Rektör Bağ’a ziyaret

Ramazanoğlu’ndan Rektör Bağ’a ziyaret

Haber Merkezi - 12 Mayıs 2017 Cuma - 15:36 Ramazanoğlu’ndan Rektör Bağ’a ziyaret

AK Parti Denizli Milletvekili Sema Ramazanoğlu, kutlama ziyaretinde bulunduğu Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ’ın FETÖ/PDY’nin üniversite yapılanmasına karşı yürüttüğü mücadeleden övgüyle söz etti.

A- A+

AK Parti Milletvekili Sema Ramazanoğlu, PAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Prof. Dr. Bağ’ın akademik çalışmalar yaptığı dönemde olduğu gibi rektörlük görevinde de başarılı çalışmalarını devam ettireceğine inandığını ifade eden Ramazanoğlu “Pamukkale Üniversitemiz ülkemizin gözde üniversitelerinden birisidir. Bundan sonra Sayın Rektörümüzün liderliğinde hem bilimsel çalışmalar hem üniversiteye getirilen ‘yönetişim’ anlayışıyla Türkiye’de çığır açan üniversitelerden biri olacaktır. Denizli’nin gözbebeği olan Pamukkale Üniversitesi, gerek bilimsel çalışmalar gerekse sosyal faaliyetlerle ve üniversite hastanemizin başarılı sağlık hizmetleriyle bölgemizin parlayan yıldızı konumundadır. Biz Denizlililer olarak başarılı olması için elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz” dedi.

Haberin DevamıReklam

Rektör Bağ’ın 15 Temmuz darbe girişimi sonrası FETÖ/PDY’nin üniversite yapılanmasına karşı yaptığı mücadelenin takdire şayan olduğunu belirten Ramazanoğlu, bundan sonra da bu mücadelede kendilerine her türlü desteği vereceklerini sözlerine ekledi.

Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ da, ziyaretinden dolayı Ramazanoğlu’na teşekkür ederek, Pamukkale Üniversitesi’ni daha iyi noktalara getirmek için tüm güçleriyle çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Bağ, “İnşallah güzel hizmetler üretmeye devam edeceğiz. Kurumumuz ve öğrencilerimiz bizler için çok değerli. Bizlere verilmiş olan bu emanetleri en iyi şekilde ileri taşımaya, vatanı ve milletine hizmet eden gençler yetiştirmeye, ülkemizin gelişimine katkı sağlayacak bilimsel çalışmalar yapmaya devam edeceğiz ”diye konuştu.