26.05.2022, Perşembe
19 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EĞİTİM
  4. /
  5. EĞİTİM
  6. /
  7. PAÜ’de eşe özel kadro sınavı sonucu...

PAÜ’de eşe özel kadro sınavı sonucu bugün de mi açıklanmayacak?

Haber Merkezi - 18 Ağustos 2020 Salı - 12:25 PAÜ’de eşe özel kadro sınavı sonucu bugün de mi açıklanmayacak?

Pamukkale Üniversitesinde (PAÜ), “eşe özel kadro sınavı” ile ilgili yönetimi susuyor, D20HABER.COM kamuoyu adına sormaya devam ediyor: Sonucu bugün de mi açıklamayacaksınız?

A- A+

PAÜ Dil Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne 1, Çivril Atasay Kamer Meslek Yüksekokulu’na 2, Denizli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’na 4, Kariyer Planlama Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne 1 olmak üzere 8 araştırma görevlisi alımı için sınav düzenlendi.

Söz konusu kadrolar için başvurular 7-21 Temmuz tarihleri arasında alındı. Ön değerlendirme sonuçları 5 Ağustos’ta açıklandı. Ön değerlendirmeyi geçenlerin de 10 Ağustos’ta yapılacak sınava girmeye hak kazandığı duyuruldu.

Belirtilen tarihin üzerinden 8 gün geçti. PAÜ Yönetimi, eski rektör Prof Dr Hüseyin Bağ’ın eşi Derya Bağ için açılan adrese teslim kadroyla ilgili bir işlem yapılıp yapılmadığı, 10 Ağustos’taki sınava girip girmediği konusunda sessizliğe büründü.

Günlerdir sınav sonucunun açıklanması çağrısında bulun D20HABER.COM, bugün kamuoyu adına yeniden soruyor: Sonucu bugün de mi açıklamayacaksınız?