07.08.2022, Pazar
25 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EĞİTİM
  4. /
  5. EĞİTİM
  6. /
  7. Miniklerden anlamlı mesajlar

Miniklerden anlamlı mesajlar

Haber Merkezi - 29 Nisan 2017 Cumartesi - 10:04 Miniklerden anlamlı mesajlar

Merkezefendi Rukiye Urhan Anaokulu öğrencileri, düzenledikleri etkinlikte skeç, dans ve şarkılarıyla keyifli dakikalar yaşatırken, ellerindeki “saygı, adalet, edep, empati” dövizleriyle de büyüklerine mesajlar verdi.

A- A+

Eğitimde Değerler Eğitimi Programı (EDEP) kapsamında Merkezefendi Rukiye Urhan Anaokulu öğrencileri gece düzenlendi. Sevgi, saygı, sorumluluk, empati, yardımlaşma ve dürüstlük temalarının işlendiği gecede, minik yürekler tüm hünerlerini ortaya koydu.

Miniklerden anlamlı mesajlar

Minik yürekler, hünerleriyle programa katılan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Hayırsever İşadamı Selami Urhan ve eşi Rukiye Urhan ile konuklara parmak ısırttı. Başarılı performansın ödülü de bol bol alkış oldu.

Haberin DevamıReklam

Gecede konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, “Bu güzel geceyi bizlere yaşatan başta okul müdürümüz ile ekibine ve ayrıca siz değerli velilerimize teşekkür ediyorum. Bizim en büyük sermayemiz yavrularımız. Geleceğin işadamları, öğretmenleri, avukatları, cumhurbaşkanları kısacası yarınlarımızlar. Her platformda okul öncesi eğitimin önemini vurgulamaktayım. Bu gece onun en büyük ispatlarından biridir. Önümüzdeki eğitim öğretim yılında okul öncesi eğitim zorunlu eğitim kapsamına alınıyor. İlimizde de 20 bin civarı okul öncesi çağ nüfusu var. Hedefimiz tüm öğrencilerimizi okullaştırmaktır” dedi.

Hayırsever Rukiye Urhan da, programın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek, “Yavrularımızın her biri birbirinden başarılı ve gözlerinin içi ışıl ışıl. Onları yarınlara en güzel şekilde hazırlayan tüm öğretmelerimize başarılar diliyorum” diye konuştu.

Miniklerden anlamlı mesajlar