27.06.2022, Pazartesi
18 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EĞİTİM
  4. /
  5. EĞİTİM
  6. /
  7. Minikler yıl boyunca yaptıklarını sergiledi

Minikler yıl boyunca yaptıklarını sergiledi

Haber Merkezi - 27 Nisan 2017 Perşembe - 18:30 Minikler yıl boyunca yaptıklarını sergiledi

Ahmet Çalışkan Anaokulu öğrencileri, yıl boyunca çeşitli konularda öğretmenleri ve velilerinin de yardımıyla hazırladıkları çalışmaları sergiledi.

A- A+

Ahmet Çalışkan Anaokulu öğrencileri, yıl boyunca çeşitli konularda tasarladıkları projeleri velilerinin ve öğretmenlerinin de yardımıyla bir sergide bir araya getirdi. Projelerini sergileyen minikleri açılış gününde İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, okula adını veren hayırsever işadamı Ahmet Çalışkan ve eşi Sıdıka Çalışkan da yalnız bırakmadı. Öğrenciler, kitap okuma, tüketim alışkanlıkları, Türkiye’nin şehirleri, yaşam döngüsü, ekmek israfı gibi konularda yaptıkları 350 resim ve el işi çalışmalarına sergide yer verdi.

Haberin DevamıReklam

Miniklerle birlikte açılış kurdelesini kesen İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve protokol üyeleri, öğrencilerin sergisini gezerek projeler hakkında bilgi aldı. İl Milli Eğitim Müdürü Oğuz, minik ellerden büyük eserlerin ortaya çıktığını belirterek, “Öğretmen, öğrenci ve veli işbirliğinin en güzel örneklerinden birine şahit olduk. Başta okul müdürümüz olmak üzere tüm öğretmenlerimizin emeğine sağlık” dedi.

Minikler yıl boyunca yaptıklarını sergiledi