27.07.2021, Salı
21 °C / 37 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EĞİTİM
  4. /
  5. EĞİTİM
  6. /
  7. Bozkurt İnceler Atatürk İlkokulu Z Kütüphanesi...

Bozkurt İnceler Atatürk İlkokulu Z Kütüphanesi açıldı

Haber Merkezi - 30 Nisan 2018 Pazartesi - 17:27 Bozkurt İnceler Atatürk İlkokulu Z Kütüphanesi açıldı

Vali Hasan Karahan düzenlenen açılış töreninde yaptığı konuşmada, “Güzel bir etkinlik için biraradayız. Hepimiz bu sıralardan geçtik değerli öğretmenlerimizin öğrencileri olduk.Sayın Bakan Yardımcımız da bu okulun 5 numaralı öğrencisiymiş.Vatanı milleti için, insanlık için hayırlı işler yapan insanların önleri daima açık olur. Önemli olan kitap okumak ve kendimizi olumlu bir şekilde geliştirmektir.Ben oldum dememek lazım her […]

A- A+

Vali Hasan Karahan düzenlenen açılış töreninde yaptığı konuşmada, “Güzel bir etkinlik için biraradayız. Hepimiz bu sıralardan geçtik değerli öğretmenlerimizin öğrencileri olduk.Sayın Bakan Yardımcımız da bu okulun 5 numaralı öğrencisiymiş.Vatanı milleti için, insanlık için hayırlı işler yapan insanların önleri daima açık olur. Önemli olan kitap okumak ve kendimizi olumlu bir şekilde geliştirmektir.Ben oldum dememek lazım her insanın eksiği vardır.Yediden yetmişe herkes gayret etmelidir. Artık imkanlarımız arttı, en küçük köyümüzde bile Z kütüphane açabiliyoruz. Bir çok okulumuz laboratuvara ve kütüphaneye kavuştu. Bundan sonrası sevgili çocuklarımızın okuma aşkı ve azmiyle olacak. Zenginleştirilmiş kütüphanelerin çocuklarımızın sosyal ve kültürel gelişiminde büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum.Ben o azmi sevgili çocuklarımızın gözlerinde görüyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyor, hayırlı olmasını diliyorum .”dedi.

Açılışın ardından Karahan, kütüphanede incelemelerde bulaunarak yetkililerden bilgi aldı.
Bozkurt İlçesi İnceler Atatürk İlkokulu Z-Kütüphanesi ile birlikte Denizli genelinde 19 ilkokulda, 20 Adet Ortaokulda, 15 adet lisede olmak üzere toplam Z-Kütüphane sayısı 54’e ulaştı.