16.10.2019, Çarşamba
16 °C / 27 °C Denizli Hava Durumu

Kolej öğrencisi Yıldırım, gönüllü eğitmenliği sevdi

Haber Merkezi - 6 Temmuz 2019 Cumartesi - 12:18 Kolej öğrencisi Yıldırım, gönüllü eğitmenliği sevdi

Kolej öğrencisi 16 yaşındaki Yiğit Yıldırım, gönüllü eğitmenliği sevdi. Yıldırım, Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı’nda düzenlenen İngilizce kurslarında bu yılda gönüllü olarak görev aldı.

Özel Gözakademi Hastanesi Medikal Direktörü Prof. Dr. Cem Yıldırım’ın oğlu İstanbul Özel Amerikan Robert Koleji öğrencisi Yiğit Yıldırım, yaz tatilini toplum yararına hizmetle değerlendiriyor. Yıldırım, Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı’ndaki İngilizce eğitimlere bu yıl da gönüllü eğitmen olarak katıldı.

Vakfın düzenlediği İngilizce eğitim çalışmasında gönüllü olarak görev alan Yiğit Yıldırım, 25 ilkokul öğrencisine İngilizce ile ilgili bilgiler aktardı.

Bu çalışmaya katılmaktan onur duyduğunu ve öğrencilerle bilgi paylaşımından keyif aldığını söyleyen Yıldırım, “Öğrenmeye istekli olan öğrencilerle tanışmış olmak, onlara öğrendiklerimi ve deneyimlerimi aktarabilmekten çok mutluyum. Bana bu konuda yol açan Cafer sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı’nın yöneticilerine de teşekkür ediyorum” dedi.