26.05.2020, Salı
16 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu

Örki: Annelere hizmet insanlığa hizmettir

Haber Merkezi - 13 Mayıs 2019 Pazartesi - 10:30 Örki: Annelere hizmet insanlığa hizmettir

Anneler Günü dolayısıyla bir huzurevini ziyaret eden Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “, “Sizler bizim başımızın tacısınız. Sizlere hizmet insanlığa, tüm topluma hizmet ve bir vefa borcudur” dedi.

Güler yüzlü insanların yaşadığı mutlu ve huzurlu bir kenti oluşturabilmek için annelerin önemli olduğunu ifade eden Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Anneler Günü nedeniyle özel bir ziyaret gerçekleştirdi. Denizli Huzurevi’ni ziyaret eden Örki, annelerin ellerini öperek Anneler Günü’nü kutladı. Ziyarete, Pamukkale Belediyesi Başkan Yardımcısı Gamze Sevgi de katıldı.

“ANNELERE HİZMET İNSANLIĞA HİZMETTİR”

Annelerin bir toplum için çok değerli olduğunu vurgulayan Başkan Örki, “Bizim ilk amacımız ve vaadimiz mutlu insanların yaşadığı bir kenti oluşturabilmektir. Mutlu bir kenti, toplumu oluşturabilmek için ise mutlu aileler olmalıdır. Ailenin mutlu olması da siz değerli annelerden geçer. Çünkü sizler gelecek nesilleri yetiştiriyor, onların mutluluk ve huzurlarına yön veriyorsunuz. Bu nedenle sizlere verdiğiniz karşılıksız emeklerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Sizler bizim başımızın tacısınız. Sizlere hizmet insanlığa, tüm topluma hizmet ve bir vefa borcudur. Annelerimizin her talebine gücümüzün yettiği kadar karşılamaya hazırız” dedi.