25.06.2021, Cuma
20 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. YAŞAM
  4. /
  5. SİVİL YAŞAM
  6. /
  7. Kocasının amcasıyla kaçan kadın Denizli’de bulundu

Kocasının amcasıyla kaçan kadın Denizli’de bulundu

Haber Merkezi - 23 Mayıs 2021 Pazar - 11:12 Kocasının amcasıyla kaçan kadın Denizli’de bulundu

Eşinin amcasıyla kaçan ve Denizli’de bulunan kadın, canlı yayında “onunla evlenmek istiyorum” sözleriyle stüdyodakileri ve ekran başında programı izleyenleri şoke etti.

A- A+

ATV’de yayınlanan “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programında eşinin amcasıyla kaçan Seda Aksu’yu arayan ailesi, günler sonra onunla yayının yapıldığı stüdyoda bir araya geldi. Anne ve babasının elini öpen Seda Aksu, sevdiğini söylediği Emir Aksu’nun eşi Gülüş Aksu’dan özür diledi. Buna Gülüş Aksu, “Benim yuvamı yıkmakla mı huzuru aradın” diyerek tepki gösterdi.

Programın ilerleyen dakikalarında Seda Aksu’nun “Emir’i seviyorum, nikahlanmak, evlenmek istiyorum. Seviyorum baba, yapacak bir şey yok, özür dilerim” sözleri stüdyoda buz gibi bir hava estirirken, annesi Arzu Mercan fenalık geçirdi. Ailesinin tepkisi üzerine de “sizin bildiğiniz gibi değil o” yanıtını verdi.

Bu arada, Seda Aksu ile kaçan Emir Aksu ise, “Her zaman Seda’nın peşindeyim. Kale gibi arkasındayım” ifadesini kullandı.

Seda Aksu’nun bir ara anne-babasıyla eve dönmek istediğini söylemesi üzerine Emir Aksu’un eşi Gülüş Aksu, “onları kimse ayıramaz. 2-3 ay sonra yine yaparlar aynı rezilliği” dedi ve yaşanan rezilliğin sona ermesini istediğini söyledi.