27.06.2022, Pazartesi
18 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. YAŞAM
  4. /
  5. SİVİL YAŞAM
  6. /
  7. Evlilik Okulu’nda 32. dönem başladı

Evlilik Okulu’nda 32. dönem başladı

Haber Merkezi - 30 Nisan 2017 Pazar - 15:05 Evlilik Okulu’nda 32. dönem başladı

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin "Ailemi Seviyorum" projesi kapsamında düzenlediği Evlilik Okulu'nda 32. dönem başladı.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin 2012 yılından bu yana “Ailemi Seviyorum” projesi kapsamında düzenlediği Evlilik Okulu’nda 32. dönem başladı. Aileye bağlı iletişim problemlerinin azaltılması, nitelikli ve mutlu evliliklerin kurulması, faydalı ve sağlıklı bireylerin yetişebilmesi hedefiyle hizmet veren Evlilik Okulu’nun 32. dönem ilk dersine, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Psikolog Gülay Korkut ve kursiyerler katıldı.

Haberin DevamıReklam

Eğitim anlamında Büyükşehir Belediyesi’nin başarılı ve örnek çalışmalar yaptığını kaydeden Genel Sekreter Yardımcısı Gökoğlan, “Evlilik öncesi, evlilik anı ve evlilik sonrasında geçen bu uzun süreç içerisinde karşılaşacağınız her türlü olumlu ve olumsuz konular sizlere uzmanımız tarafından anlatılacak” dedi.

Evlilik Okulu’nun sürekliliği olan bir kurs olduğunu, bunun dışında Hamililik Okulu kursları da verdiklerini kaydeden Genel Sekreter Yardımcısı Gökoğlan, “16 gün sürecek eğitimlerde anlatılacak konular evliliğinize büyük katkılar sağlayacak. Evliliklerinizin hayırlı, uzun ve mutlu olmasını temenni ediyoruz” dedi. Konuşmanın ardından Psikolog Gülay Korkut tarafından kursiyerlere ilk ders verildi.