25.07.2021, Pazar
22 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. YAŞAM
  4. /
  5. SİVİL YAŞAM
  6. /
  7. PASVAK’ın yardım meleği yılın annesi

PASVAK’ın yardım meleği yılın annesi

Haber Merkezi - 14 Mayıs 2018 Pazartesi - 08:02 PASVAK’ın yardım meleği yılın annesi

Pamukkale Sağlık Eğitim Vakfı (PASVAK), yaptığı yardımlarla “veren el” olan Fatma Özgür’ü “Ylılın Annesi” seçti.

A- A+

PASVAK’ın gelenekselleşen Anneler Günü yemeği, vakıf merkezinde verildi. Yemekte, 2018 yılının annesi de açıklandı. PASVAK’a yardımlarıyla dikkati çeken Fatma Özgür, “Yılın Annesi” ilan edildi. Özgür’e plaketini Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü verdi.

Fatma Özgür, kendisini bu unvana layık görenlere teşekkür etti. Özgür’e yardımlarından dolayı teşekkür eden PASVAK Başkan Yardımcısı Kerim Çıralı, “PASVAK Aşevi olarak bu sene 7’ncisini düzenlediğimiz Anneler Günü kahvaltımızı düzenli bağışçılarımız ile gerçekleştirdik. Bir kez daha ne kadar büyük bir aile olduğumuzu, el ele vererek daha da büyüyebileceğimizi ve daha fazla ihtiyaç sahibinin bu ailenin mensubu yapabileceğimizi gördük. Bu sayede bir annenin kalpten sevdiği binlerce çocuğu oldu. Vakfımız, yılın annesini veren elden seçti. Maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Fatma Özgür 2018 yılının annesi seçilmiştir. Fatma Hanıma vakfımıza yaptığı yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.

HEDEF 3 BİN KİŞİYE YEMEK

Ramazan ayı içinde yapılacak olan iftar yemeklerinde daha çok kişiye hizmet vereceklerini belirten Çıralı, Aş Evi Yönetim Kurulu Üyesi Kerim Çıralı, “Günde bin kişiyi ağırlayabilecek potansiyelimiz var. Bin 200 kişiye yemek ulaştırıyoruz. Temelini attığımız aşevi binamızda hedefimiz 3 bin ihtiyaç sahibine ulaşmaktır” diye konuştu.

.