04.03.2021, Perşembe
5 °C / 18 °C Denizli Hava Durumu

Melek Mosso’nun “balkonda makyaj” paylaşımına beğeni yağdı

Haber Merkezi - 21 Ağustos 2020 Cuma - 12:34 Melek Mosso’nun “balkonda makyaj” paylaşımına beğeni yağdı

Denizli’deki annesini ziyarete gelen ses sanatçısı Melek Mosso, evin balkonunda kuru patlıcan ve biberlerin arasında yaptığı makyaj keyfini sosyal medyadan paylaştı. Bu paylaşım kısa sürede on binler ile ifade edilen beğeni aldı.

A- A+

Yıldız Tilbe’nin “Vursalar Ölemem” şarkısına yaptığı coverla milyonların dikkatini çeken Melek Mosso, ailesini ziyaret için Denizli’ye geldi. Kuşpınar Mahallesi’nde yaşayan ailesiyle hasret gideren sanatçı, güneşli havadaki balkon sefasına bir de makyaj keyfini ekledi.

Duvara asılı kuru patlıcan dizisi, kurutulmak üzere bırakılan biberlerin arasında makyajını yaptıran genç yıldız, bu anı “Balkonda kuru patlıcan, biber, annem, Gülşah ve zeytinyağlı makyaj” notunu eklediği fotoğraflarla paylaştı. Paylaşım kısa sürede yaklaşık 26 bin takipçisi tarafından beğenildi.

Çok sayıda yorum alan balkonda makyaj paylaşımına genç sanatçılardan Zeynep Bastık da “yaaa ne tatlı” yorumunu yaptı.

MELEK MOSSO KİMDİR?

Seslendirdiği şarkılarla büyük beğeni toplayan ve konserlerinde binlerce kişiyi toplayan Melek Mosso, 11 Kasım 1988’de Kayseri’de doğdu. Daha sonra Denizli’ye yerleştiler. İtalyanca bir müzik terimi olan ve ‘gittikçe hızlanarak’ anlamına gelen ‘Mosso’ kelimesini sahne soyadı olarak kullanan şarkıcının gerçek soyadı Davarcı’dır.

Melek Mosso, 9 yaşında bağlama çalarak müziğe başladı. Denizli Hakkı Dere Köylü Güzel Sanatlar Lisesi’nin ardından Adnan Menderes Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümü bitiren Melek Mosso, yan flütle şarkı söylemeye devam ediyor.

Bir firmanın düzenlediği şarkı yarışmasında jüri özel ödülünü kazanan Akustikhane stüdyolarında kayıt şansını elde eden genç sanatçı, Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu “O Ses Türkiye” yarışmasına katıldı. 2018 yılında kendisine ait Youtube kanalında Yıldız Tilbe’nin “Vursalar Ölemem” şarkısını coverladı ve bu parça yaklaşık 15 milyon dinlendi. Fenomen dizi Çukur’un dizi müziği “Hiç Işık Yok” şarkısıyla da dikkatleri üzerine çeken Melek Mosso, şarkıları yorumlama şekli, farklı tarzı ve ses tonuyla dikkat çekiyor.