26.02.2021, Cuma
5 °C / 18 °C Denizli Hava Durumu

Denizli ilginç olay: Fare özel güvenlikçiye zor anlar yaşattı

Haber Merkezi - 31 Ağustos 2020 Pazartesi - 15:02 Denizli ilginç olay: Fare özel güvenlikçiye zor anlar yaşattı

Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde, özel bir şirketin güvenlik kulübesine giren fare, görevliye zor anlar yaşattı. Kameraya yansıyan o görüntüler izleyenleri gülümsetti.

A- A+

Özel bir şirketin giriş kapısında bulunan güvenlik kulübesine giren davetsiz misafir, güvenlik görevlisi G.P’ye zor anlar yaşattı. Dikkatini sürekli takip ettiği kameralara yoğunlaştıran güvenlikçi, kulübeye sızan fareyi ancak pantolonunun ayak paçasından içeriye gireceği sırada fark etti. Fareyi çıkarmak için ilk başta soğukkanlılığını koruyan güvenlik görevlisi, daha sonra çırpınmaya başladı. Güvenlik görevlisinin, fare ile yaşadığı komik mücadelesi saniye saniye kameralara yansıdı.

Pantolonunun paçasından giren fareyi üstten bastırdığı eliyle engellemeye çalışan güvenlikçi, hayvanın ısrarlı ilerleyişine engel olamadı. Daha sonra fareyi öldürerek bacağından çıkarmayı başarsa da, kendisini ısırmasına engel olamadı. Güvenlikçinin, ölen fareyi bacağından çıkardıktan sonra korkarak yaklaşıp incelemesi ise dikkatlerden kaçmadı.

DENİZLİ (İHA)