19.04.2021, Pazartesi
18 °C / 27 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. YAŞAM
  4. /
  5. ASAYİŞ
  6. /
  7. Şehit polis Akçadağ unutulmadı

Şehit polis Akçadağ unutulmadı

Haber Merkezi - 5 Mayıs 2017 Cuma - 16:47 Şehit polis Akçadağ unutulmadı

Merkezefendi’nin Bahçelievler Mahallesi’nde geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit düşen polis memuru Ramazan Akçadağ’ı arkadaşları unutmadı. Akçadağ için mevlit okutuldu.

A- A+

Denizli Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şubesi’nde 22 Mart’ta göreve başlayan ve 31 Mart’ta göreve giderken içinde bulunduğu servis aracının bir otomobille çarpışması sonucu ağır yaralanan, önce Servergazi Devlet Hastanesi’ne kaldırılan ve daha sonra tedavisine Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nde devam edilen 22 yaşındaki Ramazan Akçadağ, 12 Nisan’da vefat etmişti.

Cenazesi memleketi Kırıkkale’de toprağa verilen şehit polisi, arkadaşları unutmadı. Denizli Emniyet Müdürlüğü personeli, şehidin son görev yeri olan Çevik Kuvvet Şubesi’nde, başta Şehit Polis Memuru Ramazan Akçadağ olmak üzere tüm şehitlerin ruhuna Kuran-ı Kerim ve mevlit okututtu, lokma hayrı yaptı.

Mevlide katılanlar Akçadağ için dua ederken, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, şehitliğin en yüksek mertebe olduğunu ifade ederek, şehidin ailesine sabır diledi.