22.09.2021, Çarşamba
18 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. YAŞAM
  4. /
  5. ASAYİŞ
  6. /
  7. İtfaiyecilerin uçurumun dibinde zamanla yarışı

İtfaiyecilerin uçurumun dibinde zamanla yarışı

Haber Merkezi - 24 Mayıs 2017 Çarşamba - 23:07 İtfaiyecilerin uçurumun dibinde zamanla yarışı

Honaz Kalesi’nden 80 metrelik uçuruma yuvarlanan otomobilin içindeki yaralıları kurtarmak için itfaiye ekibi zamanla yarıştı. Metal yığınına dönen araçta bulunan Kader Güldaş için çok geçti. Arkadaşları Ayşegül Öner ve Fatmanur Bağbakan ise yaralı olarak kurtarıldı.

A- A+

DESKİ’nin Honaz Şubesi’nde çalışan Emre K., kullandığı 20 YH 966 plakalı otomobille, Pamukkale Üniversitesi Honaz Meslek Yüksekokulu öğrencileri Kader Güldaş, Ayşegül Öner ve Fatmanur Bağbakan ile birlikte ilçeyi kuş bakışı gören Honaz Kalesi’ne çıktı.

İddiaya göre, sabaha karşı Emre K. arıza yaptığı ve yardım isteme gerekçesiyle otomobilden indi. Henüz bilinmeyen bir nedenle hareket eden otomobil, 80 metrelik uçuruma yuvarlandı.

Haberin DevamıReklam

Emre K., hemen 112’yi arayıp yardım isterken, olay yerine itfaiye ve sağlık ekipleri gönderildi. Zor şartlarda otomobilin yuvarlandığı uçuruma inen itfaiye ekibi, içinde bulunanları kurtarabilmek için zamanla yarıştı.

Öğrencilerden Kader Güldaş’ın yaşamını yitirdiği belirlenirken, Ayşegül Öner ve Fatmanur Bağbakan yaralı olarak kurtarıldı.