01.07.2022, Cuma
20 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. YAŞAM
  4. /
  5. ASAYİŞ
  6. /
  7. İşten çıkarılınca patronunun evini bastı, bıçaklı...

İşten çıkarılınca patronunun evini bastı, bıçaklı kavga yaşandı

Haber Merkezi - 1 Eylül 2020 Salı - 12:12 İşten çıkarılınca patronunun evini bastı, bıçaklı kavga yaşandı

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde, işten çıkarıldığı için öfkelenen Mehmet Ö., hem akrabası hem patronu olan Mustafa Ü.’nün evini bıçakla bastı. Burada yaşanan bıçaklı kavgada 1 kişi karnından aldığı bıçak darbesiyle yaralandı.

A- A+

Olay, ilçenin Karşıyaka Mahallesi’nde meydana geldi. Mehmet Ö., kendisine tüm haklarını ve alacaklarını verdikten sonra içten çıkardığı için öfkelendiği Mustafa Ü. ile telefonda tartıştı. Daha sonra Mustafa Ü.’nün evine giden Mehmet Ö., yanında getirdiği bıçak ile saldırmaya çalıştı.

Bu sırada sesleri duyan Mustafa Ü.’nün oğlu Özgür Ü., aşağıya indiğinde babası ile eski çalışanın kavga ettiğini gördü. Özgür Ü., eline aldığı bıçak ile babasını kurtarmak için Mehmet Ö.’nün üzerine yürüdü. Burada ikili birbirine bıçaklar ile saldırmaya başladı. bıçak darbelerini savurmak isteyen Özgür Ü.’nün elinde kesikler oluşurken Mehmet Ö., ise karnına aldığı bıçak darbesi ile yaralı olarak kaçtı. Hemen yan taraftaki evine giden Mehmet Ö., eline aldığı tüfekle havaya bir el ateş ettikten sonra otomobili ile kaçtı.

Haberin DevamıReklam

BİRKAÇ SOKAK ÖTEDE YAKALANDI

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Burada iki aile üyeleri halen kendi aralarında sözlü tartışması polis ekiplerine zor anlar yaşattı. Polis ekiplerinin aldığı ihbar doğrultusunda çevrede Mehmet Ö.’nün kaçtığı otomobili arama çalışmaları başlatıldı.

Karnına aldığı bıçak darbesi sebebiyle çok uzaklaşamayan Mehmet Ö., birkaç sokak ötede otomobili ile birlikte bulundu. Sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından Mehmet Ö., Denizli Devlet Hastanesine sevk edildi. Baba Mustafa Ü. ve oğlu Özgür Ü. ise polis ekipleri tarafından emniyete götürüldü.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

DENİZLİ (İHA)