29.06.2022, Çarşamba
19 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. YAŞAM
  4. /
  5. ASAYİŞ
  6. /
  7. Gitarın içinde paket paket esrar

Gitarın içinde paket paket esrar

Haber Merkezi - 4 Nisan 2017 Salı - 11:37 Gitarın içinde paket paket esrar

Denizli’de polisin gerçekleştirdiği operasyonda, bir otobüste arama yapıldı ve gitarın içine gizlenmiş paket paket esrar ele geçirildi.

A- A+

Denizli Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yol kontrolleri sırasında, Van’dan Denizli’ye gelen bir yolcu otobüsü durdurularak arama yapıldı. Bir kişinin üzerinde toz esrar bulunması üzerine aramalara dedektör köpek eşliğinde devam edildi.

Köpeğin bagajdaki bir çantaya tepki vermesi üzerine açılarak kontrol edildi. Çantanın içindeki gitarın çıkarılmasıyla herkes şaşkına döndü. Gitarın içinden paket paket esrar çıkarıldı. Uyuşturucuya el konulurken, çantanın sahibi gözaltına alındı.

Haberin DevamıReklam

ORMANLIK ALANDA ARAMA

Bu arada, bir başka istihbarat sonucu ormanlık arazide de arama yapıldı. Araziye gizlenmiş esrar maddeleri bulunurken, kaçmaya çalışan kişiler sıkı takip sonucu kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı.

8 KİŞİ YAKALANDI

Denizli Polisi’nin titiz çalışması ve seri operasyonlar sonucu 7 kilogram esrar, 8 gram eroin ve 2 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi. Bu operasyonlarda yakalanan 8 şüpheli gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen şüphelilerden 2’si çıkarıldıkları mahkemede tutuklandı